צפו בהפגנה נגד המסתננים והקרן החדשה. מנגד, השמאל ארגן אוטובוסים להפגנה בעד המסתננים - 0404
+
צילום: אם תרצו

צפו בהפגנה נגד המסתננים והקרן החדשה. מנגד, השמאל ארגן אוטובוסים להפגנה בעד המסתננים

מעל 1,000 מפגינים יחד עם עשרות רבות של פעילי תנועת "אם תרצו" ותושבי דרום תל אביב הגיעו במוצאי שבת למפגן ענק של המחנה הלאומי שהתקיים באזור מתחם התחנה המרכזית הישנה בתל אביב בדרישה לסלק את המסתננים הבלתי חוקיים מדרום תל אביב.

מפגן הכוח, אליו יצטרפו כל מפלגות המחנה הלאומי, תמך וחיזק את מדיניות הממשלה עם התקרבות תאריך היעד לסילוקם של המסתננים מהארץ. כזכור, בעשר השנים האחרונות אותם מתסננים ממררים את חיי תושבי דרום תל אביב ומטילים אימה על חייהם.

ראש אגף מדיניות בתנועת "אם תרצו" אלון שוורצר שתנועתו הייתה בין המובילות של מחאת המחנה הלאומי בעד גירוש מסתננים אמר בהפגנה כי, "היום הוכח פעם נוספת מי פועל בעד תושבי דרום תל אביב ומי פועל נגד מדינת ישראל. הגיע הזמן שאנשי הקרן החדשה ועוזריהם, יפסיקו להטריד יחד עם אלפי המסתננים את החברה הישראלית ואת תושבי דרום תל אביב בפרט.

מי שעושה השוואה בין החברה הישראלית לגרמניה הנאצית לוקח חלק בקמפיין נגד מדינת ישראל. נבחרי הציבור חייבים לפועל בצורה חד משמעית נגד הקרן הזרה שחותרת תחת מדינת ישראל״.

שוורצר הדגיש כי, ״זה הזמן לעמוד על שלנו ולדרוש לא רק מדינה יהודית ודמוקרטית אלא מדינת חוק טובה ומתוקנת. ישראל חייבת לנצח. את המסתננים יש לגרש לאלתר״.

בהפגנה נגדית הערב, (מוצאי שבת) ארגן השמאל אוטובוסים לטובת מסתננים אפריקאים והביא אותם למחאה בעד השארת המסתננים בישראל. לכו תבינו… (צילום וידאו: הראל נוף).

מבזקיםלכל המבזקים