בני נוער מהר ברכה לראש הממשלה: "לא רוצים עוד חברים שאין להם אבא" - 0404
+
בני נוער מהר ברכה לראש הממשלה: "לא רוצים עוד חברים שאין להם אבא" דוברות מוא"ז שומרון

בני נוער מהר ברכה לראש הממשלה: "לא רוצים עוד חברים שאין להם אבא"

לאחר רצח הרב איתמר בן גל הי"ד אב לארבעה ילדים ודמות מוכרת בישוב הר ברכה. גם בני הנוער בישוב חשו את השבר העמוק. כעת הם פנו לראש הממשלה בבקשה לנחמה.

בני הנוער כתבו: "אנו מבקשים ממך אדוני ראש הממשלה, עשה הכל כדי לעצור את הרצח הבא, לא רוצים עוד יתומים, לא רוצים עוד משפחות שבורות, לא עוד חברים שאין להם אבא" הם אומרים.

עוד הם מוסיפים על הקושי הגדול בהתמודדות עם גל הטרור: "בימים אלו, אנו נוער וילדי השומרון עוברים תקופה לא קלה, לצערנו חווינו גל טרור קשה, אשר גדע את חייהם של שני קדושים מתושבי השומרון".

ולבסוף הם מבקשים ממנו: "חזק את ההתיישבות, חזק את ארץ ישראל חזק את עם ישראל, תן תשובה לטרור הנורא הזה – אשר את בניה בהר ברכה והפוך אותה לעיר".

בכך מצטרפים בני הנוער לדרישת האלמנה והמשפחה האבלה מראש הממשלה מייד אחרי רצח הרב איתמר בן גל, דרישה אליה הצטרף ראש מועצת שומרון יוסי דגן לבקשת המשפחה. "זו הנחמה היחידה. על הממשלה הזו, לשנס מתניים ולעשות את המעשה הציוני הנכון. לענות על הרצח הנתעב הזה בבניית עיר בשומרון" אמר דגן.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com