רגב: ״ההר הוליד עכבר ומכל האלף כותרות לא יצא עד היום אפילו כתב אישום אחד״ - 0404
+
רגב: ״ההר הוליד עכבר ומכל האלף כותרות לא יצא עד היום אפילו כתב אישום אחד״ שלמה מור, 0404

רגב: ״ההר הוליד עכבר ומכל האלף כותרות לא יצא עד היום אפילו כתב אישום אחד״

שרת התרבות והספורט מירי רגב תקפה את השמאל ואת התקשורת במליאת הכנסת וטענה כי מכל הפרשיות נגד נתניהו לא ייצא שום דבר.

רגב: "אני חייבת לעדכן אתכם, רק עכשיו פורסם תיק 7000, חשדות חמורים נגד הגננת שושנה, גננת שנתנה לנתניהו לכאורה עוגייה נוספת במסיבת הסיום של הגן…, ברגעים אלה חוקרים האם בשל כך, היא נשארה הגננת עד היום. מחר מן הסתם, יפורסם תצלום גדול של נתניהו והעוגייה בעמוד הראשון של העיתונים.

כי זאת השיטה, זאת השיטה שלכם – כל רבע שמועה , כל חצי הדלפה, הופכת מיד לכותרת ראשית ולכתב אישום ציבורי.

גם אתם יודעים שנתניהו לא מעורב בפרשת בזק ובפרשת השופטת גרסטל, כמו בפרשת הצוללות ובכל זאת – אתם שמים תמונה שלו בגדול, מייצרים מניפולציה על הציבור.  אבל יש לכם בעיה אחת קטנה, הציבור לא קונה את זה.

כמו שראינו בסקר הבוקר – 34 מנדטים לא קונים את זה – וזה צריך ללמד אתכם שהציבור לא טיפש, כי הציבור מבין שיש כאן מסע צייד מתוכנן ומתוקשר, הציבור רואה את ההשפלה שאתם משפילים את ראש ממשלת ישראל.

הציבור גם יודע שאתם עושים זאת במשך 22 שנים וההר הוליד עכבר – ומכל האלף כותרות, לא יצא עד היום אפילו כתב אישום אחד. והציבור יודע עוד משהו – הוא יודע מי מנהל את הביטחון את הכלכלה ואת מדיניות החוץ שלנו .. ולכן הוא נותן אמון גדול בראש הממשלה ובליכוד.

חברים, אנחנו ברוך ה' אנחנו חיים בדמוקרטיה, ובדמוקרטיה יש זכות בסיסית להליך הוגן. כבר מזמן הבנו שאתם והתקשורת לא מכירים את הזכות הבסיסית הזו, אצלכם כל האמצעים כשרים אצלהם למטרה אחת – הפלת נתניהו. לא דאגה למדינה, לא מחויבות לחוק ולמנהל תקין, לא אהבת ישראל, – רק דבר אחד מניע אתכם – שנאת נתניהו.

אבל בדמוקרטיה חבריי חברי הכנסת – הכותרות עושות רעש אבל הן לא חלק מתהליך קבלת ההחלטות, המשטרה חייבת לעשות את עבודתה, אבל ההכרעה כמו בכל תיק אחר, מסורה אך ורק לבית המשפט. אז אני ממליצה לכם להפסיק להשלות את החייטים – לא לתפור חליפות מהר מידי, יש לכם עוד הרבה זמן להיות באופוזיציה".