מורים מבי"ס מח"ט אורט בית שאן קיבלו מחשבים ניידים במסגרת התכנית "מחשב נייד לכל מורה" - 0404
+
מורים מבי"ס מח"ט אורט בית שאן קיבלו מחשבים ניידים במסגרת התכנית "מחשב נייד לכל מורה" דוברות עיריית בית שאן

מורים מבי"ס מח"ט אורט בית שאן קיבלו מחשבים ניידים במסגרת התכנית "מחשב נייד לכל מורה"

מורות ומורי ביה"ס מרכז חינוך טכנולוגי (מח"ט) אורט בית שאן קיבלו באחרונה, בטקס חגיגי שנערך במרכז פסג"ה בית שאן, מחשבים ניידים במסגרת התכנית "מחשב נייד לכל מורה" של קרן אתנה. בנוסף למחשבים הניידים יקבלו המורים הדרכה מקצועית של 120 שעות אשר יקנו להם כלים להפוך את סביבת הלמידה למתקדמת יותר.

חלוקת המחשבים למורי בתי הספר התאפשרה בזכות תרומתם של קרן אתנה, בנק מסד, הקרן לקידום מקצועי של הסתדרות המורים, משרד החינוך, המגבית היהודית וחברת שיכון ובינוי. תכנית "מחשב נייד לכל מורה" של קרן אתנה חילקה עד היום מחשבים ניידים ליותר מ-18,000 מורים וגננות ב–1,428 בתי ספר וגני ילדים ב-127 רשויות מקומיות, יחד עם קורסי הכשרה מקצועיים.

בטקס חלוקת המחשבים בבית שאן שנערך במעמד ראש העיר רפאל בן שטרית, השתתפו מנכ"ל נכסים מניבים בחברת שיכון ובינוי, טל רוטשטיין – מנהלת אזור, רשת אורט, רפי טפיארו – מפקח אגף שח"ר במשרד החינוך, נביל עסאד – מנהל מדור מכירות בנק מסד ואישים נוספים.

ראש העיר רפאל בן שטרית אמר כי העשרת מורים היא תנאי הכרחי ובסיסי לעבודתם החינוכית השוטפת. "זה מכבר הפכו המחשבים לכלי מרכזי ומקצועי כדי להתמודד עם מהפכת המידע ועם השינויים בתפקידו של המורה. קבלת המחשבים תאפשר למורים לשכלל ולהעצים את סביבת הלמידה ולהפוך אותה לחדשנית ולמתקדמת יותר. אני מודה להנהלת הקרן על התרומה החשובה והמבורכת של מחשבים למורים ולמורות המצוינים שלנו".