מה עושים הבת של מילצ'ן ועבריין מורשע ברשימת 100 המייסדים של "יש עתיד"? - 0404
+
מה עושים הבת של מילצ'ן ועבריין מורשע ברשימת 100 המייסדים של "יש עתיד"? שלמה מור

מה עושים הבת של מילצ'ן ועבריין מורשע ברשימת 100 המייסדים של "יש עתיד"?

ע"פ כתבה ב "הארץ" מיום 03.05.2012 של אופיר בר-זהר (1), עולה שברשימת מאה המייסדים שהעביר לפיד לרשם המפלגות כחלק מתהליך הרישום, חברים אמו שולמית, אשתו ליהיא ובנו יואב. עוד חברים היועץ האסטרטרגי אורי שני ואלינור מילצ'ן.

כנגד שני הוגש ב-1995 כתב אישום בו יוחסו לו 8 אישומים, בגין מעשים אותם ביצע לכאורה בתקופת כהונתו כיו"ר מועצת המנהלים של חברת עמידר.

 
בין האישומים, הפרת אמונים בתאגיד, עבירת מנהלים בתאגיד, מרמה והפרת אמונים וכן קבלת דבר במרמה.
 
ב-1997 הורשע בבית משפט השלום בשתי עבירות של הפרת אמונים ולאחר ערעור לבית משפט המחוזי נותרה על כנה הרשעה אחת של הפרת אמונים בתאגיד על כך שעשה שימוש לצרכים פרטיים בנהג שהעמידה עמידר לרשותו. השופטים ציינו כי יש בעבירות גוון ברור של שחיתות. על שני הוטל קנס בסך 10,000 שקל ועונש מאסר על תנאי. (2)

כאמור, שני הוא בין 100 המייסדים של "יש עתיד" ולפיד ניסה לכאורה לסדר לו ג'ובים במשרות ציבוריות.

אלינור מילצ'ן היא… בתו של ארנון מילצ'ן, ששמו הושמט מרשימת המקורבים שמהווים ניגוד אינטרסים בכל הקשור לעיסוק בעיניינם (3) כאמור מבין 100 המייסדים של "יש עתיד".

תוסיפו לכך את ההתקשריות ללא מכרז של "יש עתיד" עם ידיעות אחרונות (4), תוסיפו את הגו'ב שקיבל הבן של ח"כ מיקי לוי ברשות המסים עת אביו כיהן כסגן שר האוצר – והאחראי על רשות המסים (5), ותמשיכו עם יעקב פרי שלכאורה שיקר במספר נושאים ותקבלו פוליטיקה מאוד אחרת. פוליטה מסוכנת ולכאורה עבריינית, שמקבלת חיפוי תקשורתי על מעשיה.