עיסאם עותמאן על החזרת גופת המחבל שרצח את בנו: "רומסים את הכבוד שלנו" - 0404
+

עיסאם עותמאן על החזרת גופת המחבל שרצח את בנו: "רומסים את הכבוד שלנו"

עיסאם עותמאן אביו של יוסף ז"ל שנרצח בפיגוע הקשה בהר אדר יחד עם שניים נוספים הגיב על החזרת גופת המחבל שרצח את בנו.

בסרטון תגובה שמפיץ עיסאם הוא מספר כי אף אחד לא עידכן את המשפחה על החזרת הגופה "קיבלתי את ההודעה שהחזירו את גופת המחבל, שרצח את בני יוסף בכורי היקר, בנוסף רצח עוד שני בחורים. החזירו את גופתו לפני כניסת שבת, בשושו ובסתר בלי שאף אחד יידע, בלי שאף אחד הודיע לי. יש פה הפרת החלטת קבינט, מישהו רצה להסתיר, אני לא מבין למה מסתירים את זה ככה? מי שמסתיר הוא מפחד ממשהו חבל שזה נעשה ככה, זה פעם אחת עצוב".

בנוסף תקף עיסאם את החזרת הגופה ללא תמורה "פעם שניה ביזיון, מה קיבלנו בתמורה? החזירו את גופת המחבל הארור למשפחה שלו חגגו, נהנו.
מה אנחנו קיבלנו בתמורה? יש גופות של חיילים בעזה, קיבלנו אותם חזרה? לא. לא קיבלנו כלום.

חבל שאנחנו רומסים את הכבוד שלנו, מי שהחליט את ההחלטה הזאת, אני מציע לו – תחשוב עוד הפעם עלינו, תחשוב על המשפחות השכולות בישראל, ככה לא עושים להם, לא מבזים את הדם של הילדים שלהם. תחשבו עוד הפעם, תתעוררו, לא נותנים מתנות, הכל נראה שנרמס לחינם, חבל." הוסיף.

ארגון חוננו שמייצג את משפחות המאבטחים שנרצחו בפיגוע הקשה שלח מכתב לשר הביטחון ולגורמים נוספים במערכת הביטחון לפני מספר חודשים בו דרש שלא להחזיר את גופת המחבל, וליידע את המשפחה בכל התפתחות בעניין. בחוננו מספרים כי המכתב לא נענה עד היום.

שמואל מידד (זנגי) מנכ"ל חוננו הוסיף כי, "החזרת גופה של מחבל רוצח כמה דקות לפני שבת לידי תהלוכת ראווה של צמאי דם כשאין שום סיבה הנראית לעין לנהוג כך – זה תיק ה 10,000.

בתיק הזה יש כמה אשמים בנוסף על ראש הממשלה, ואנחנו נדרוש הסברים עליו. את הכאב הצורב של המשפחות אנחנו חווים יום יום, וחבל שאין אף נציג של המדינה שמעדכן את המשפחות ומרגיש את כאבן. ועדיין לא הצלחנו לקבל מענה על חקירת המחדלים הרבים שהיו באירוע רצח המאבטחים בהר אדר". סיפר.