חברי כנסת מהמחנה הלאומי קוראים: "סייעו ותרמו למאבק תושבי נתיב האבות" - 0404
+

חברי כנסת מהמחנה הלאומי קוראים: "סייעו ותרמו למאבק תושבי נתיב האבות"

חברי כנסת מהמחנה הלאומי פנו בימים האחרונים לציבור במטרה לסייע במאבק של תושבי שכונת נתיב האבות, שם מיועדים להריסה 15 מבתי השכונה. חברי הכנסת נורית קורן, בצלאל סמוטריץ' ויהודה גליק צילמו סרטוני תמיכה בקמפיין גיוס ההמונים של נתיב האבות באתר GIVEBACK וקראו לציבור להתגייס לטובת התושבים ולתרום למאבק. 
 
ח"כ גליק: "אנחנו עומדים בפני ימים לא פשוטים. חברינו בנתיב האבות הולכים לימים של דחפורים צבאיים שהולכים להרוס להם את הבתים. הם מנהלים את המאבק בצורה מכובדת ולא מתלהמת עם ראיית פני עתיד באופן מאד ריאלי. אני קורא לכל מי שיכול לסייע בידם. אנחנו מקווים להמשך תנופת בניה רחבה תוך ריבונות ישראלית בכל יהודה ושומרון".
 
ח"כ סמוטריץ': "יש לנו חברים יקרים שגרים בנתיב האבות שלקחו על עצמם, בשליחות של כולנו, להלחם על ההתיישבות, על הצדק, על האמת ועל ארץ ישראל. המאבק הזה עולה המון כסף. המינימום שאנחנו יכולים לעשות זה להיכנס לאתר הגיוס שלהם בגיב-בק ולתרום למאבק החשוב, הצודק, היהודי והמוסרי הזה. תפתחו את הלב ואת הכיס ותתרמו".
 
ח"כ קורן: "כבת למתיישבים שייסדו את קרית ארבע, אני מצטרפת לכל מאבק למען  התיישבות עם ישראל בארץ ישראל, ובמיוחד כרגע לנתיב האבות. הירתמו גם אתם לסייע לשכונת נתיב האבות".
 
"הקמפיין נגד הריסת הבתים שלנו עולה כסף רב", אומרים ב מטה המאבק של נתיב האבות,"אנחנו חייבים את התגייסותו של עם ישראל לסיוע במאבק שלנו, שהוא המאבק על כל ארץ ישראל. אנחנו מודים לחברי הכנסת על האמירה החשובה. תרומה למאבק היא אמירה ציבורית ערכית ולאומית".