מחלקת המיחזור בעיריית חולון עורכת בדיקה של תכולת הפחים ותקינותם בבניינים בעיר - 0404
מחלקת המיחזור בעיריית חולון עורכת בדיקה של תכולת הפחים ותקינותם בבניינים בעיר דוברת עיריית חולון

מחלקת המיחזור בעיריית חולון עורכת בדיקה של תכולת הפחים ותקינותם בבניינים בעיר

מחלקת המיחזור בעיריית חולון החלה בשבועות האחרונים לערוך בדיקה של הפחים הכתומים למחזור אריזות בבניינים בעיר. בשלב ראשון נערכת הבדיקה באזור מרכז העיר, קריית עבודה ורסקו. מטרת הסקר היא לאתר בניינים שבהם איכות ההפרדה אינה טובה ולקיים בהמשך הסברה לדיירים אלה.

במהלך הבדיקה נבדקת תקינות הפח וכן ממוינת תכולתו (נבדק האם הפח מכיל רק אריזות או גם רכיבים שאינם שייכים, כגון: נייר או פסולת אורגנית). זאת, לשם הקפדה על הפרדה איכותית ובנוסף, חשוב לדעת שמוטל קנס על רשויות מקומיות שבתחומן מושלכת לפח הכתום פסולת שאינה מסוג אריזות. לאחר ביצוע הבדיקה נתלה משוב לבניין לגבי כמות הפסולת שהופרדה ולגבי איכותה. בהמשך תיערך הבדיקה בשאר חלקי העיר.

יצוין כי הפח הכתום מיועד לאיסוף אריזות ריקות, דוגמת: אריזות פלסטיק לסוגיהן, מעדני חלב, שקיות חטיפים, שקיות ניילון, קופסאות שימורים, מזון לתינוקות, מוצרי היגיינה וטיפוח, תרסיסים, קרטוני משקה, מיכלים של מוצרי ניקיון ועוד.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com