עד שיפרשו לי שטיח אדום- מאליס/MAELYS - 0404
+
עד שיפרשו לי שטיח אדום- מאליס/MAELYS יח"צ

עד שיפרשו לי שטיח אדום- מאליס/MAELYS

כשאני מביטה על דמותי המשתקפת במראה זה קורה לי לא מעט – תחושה מתעתעת של אישה המרגישה צעירה אבל עור פניה מבשר לה שהגיעה לגיל בו צריכים לחשוב איך עוזרים למראה עור הפנים. שלא תבינו לא נכון, אני לא מאלה שמצטערות שעברה עוד שנה, אני רק שמחה שמצאתי לי עזרה קטנה, מוצרי הטיפוח של מאליס/MAELYS .

אני מסכימה עם הדעה הרווחת שלקראת גיל 40 חווים את שיאו של מרוץ החיים. אלו שנים אינטנסיביות מהבחינה האישית והפיתוח המקצועי – הקמת משפחה, הריונות, טיפול בילדים וקידום במקום העבודה. התהליכים והתמודדויות שאנו עוברות בפרק הזמן הזה משמעותיים וניכרים בנו היטב. עור הפנים משקף לנו את התוצאות של המתחים, הלחץ הבלתי פוסק והעייפות המצטברת. העזרה שלי, מוצרי מאליס/MAELYS, מותאמים לאותו קצב חיים הדורש פתרונות מדויקים, אפקטיביים ובזמן קצר ככל האפשר.

הייתי בהחלט שמחה אם היה סביבי צוות שלם שכל תפקידו להפוך אותי נוצצת וקורנת כמו ככוכבת הוליוודית, אבל עד שיפרשו בפני שטיח אדום אני לומדת כל הזמן כיצד להפוך לגרסה הכי טובה של עצמי. לשם כך, חשוב להכיר את התהליכים שעוברים על עור הפנים ולמה הוא זקוק על מנת להראות במיטבו.

תרשו לי לחלוק אתכם עצות פשוטות ויעלות.

1.שינה- עייפות ומחסור בשעות שינה מותירים חותם על מראה עור הפנים, ריבוי המשימות והגירויים החיצונים משפעים על אורך הזמן בו אנו נותנים לגופנו מנוחה מוחלטת, עשו טובה לעצמכם, ותרו על מה שלא הכרחי ולכו לישון, לפחות 8 שעות שינה מידי יום.

2.מים- המגוון האדיר של משקאות קלים גורם לנו לשכוח שאין כמו מים עבור הבריאות, הדבר נכון גם לגבי מראה עור הפנים. למים תפקיד חשוב בהרוויית העור במינרלים רצויים. העדיפו לשתות מים על פני כל משקה אחר, גם בריא וגם טוב לטיפוח המראה החיצוני.

3.לחות- על מנת לשקם ולהזין את עור הפנים אני משתמשת במסכות הבד של מאליס/.MAELYSהמסכה עשירה בוויטמינים ומינרלים מזינים המקנים לי מראה זוהר ובריא בתוך 15 דקות. השימוש במסכה ידידותי, נוח ומותאם לכל סוגי העור.

עצה אחרונה לסיום, הפסיקו להיות תלותיות בקוסמטיקאית ובאחרים. אני דואגת לטיפוח המראה שלי באופן עצמאי, במקום ובזמן שנוח לי.