מרים בן גל לשרה נתניהו: "מרגש שהגעת. אנחנו מעריכים את רה''מ, מעריכים את כל העבודה שלו למען ארץ ישראל" - 0404
+

מרים בן גל לשרה נתניהו: "מרגש שהגעת. אנחנו מעריכים את רה"מ, מעריכים את כל העבודה שלו למען ארץ ישראל"

רעיית ראש הממשלה הגיעה לנחם אתמול (ראשון), את משפחת בן גל יחד עם ראש מועצת שומרון יוסי דגן. האלמנה מרים בן גל הציגה בפני רעיית ראש הממשלה את הדרישה להכפלת הר ברכה כמענה לפיגוע ואמרה: "אנחנו חושבים שהתשובה הציונית לדבר הזה היא להכפיל את הישוב. בתור התחלה להכפיל. אחכ בעה להפוך לעיר".

ראש מועצת שומרון יוסי דגן חיזק את דבריה בפני רעיית ראש הממשלה ואמר: "זו משפחה אמיצה כל כך. כל היום חושבים לא רק על הכאב של עצמם. אלא גם על איך לחזק את ההתיישבות. איך לחזק את עם ישראל. וזו באמת התשובה הנכונה לטרור".

אלא שמהר מאוד גילתה רעיית ראש הממשלה כי המשפחה מבקשת בעיקר דווקא לחזק אותה על רקע ההכפשות נגדה ונגד משפחתה.

האלמנה מרים בן גל חיזקה את רעיית ראש הממשלה ואמרה: "מאוד מרגש שהגעת. אנחנו מאוד מעריכים את ראש הממשלה. מאוד מעריכים כל העבודה שלו למען ארץ ישראל. אתם עומדים בכל ההכפשות המטופשות האלו. רק בגלל שהוא אוהב את ארץ ישראל. אנחנו מאוד מעריכים את העמידה שלכם בפני כל העולם. כל ההכפשות האלו זה סתם רעש תקשורתי שלא מייצג כמעט אף אחד כמה אחדים שמנסים כאילו לדבר בשם כולם וזה אף אחד". .

הורי הנרצח הוסיפו ואמרו: "אנחנו מעריצים אתכם. תדעו לכם שאנחנו עומדים מאחוריכם. תהיו חזקים. אנחנו יודעים מאיפה זה נובע. כך שאנחנו חייבים להיות אתכם"

שרה נתניהו ענתה על הדברים ועל האמירה על עמידתם האיתנה אל מול ההכפשות ואמרה: "באמת עמידה חזקה עם הרבה אמונה, עם הרבה מחירים כמו שאת רואה. אנחנו באמת מאמינים בבעלי ובשליחות שלו, זה מה שנותן לי כוח לעמוד בכל ההכפשות האלו. כי אני יודעת שהוא שומר עלינו על עם ישראל. על ארץ ישראל. אני מרגישה את עצמי חלק מכולם. אז אני אומרת הוא שומר גם עלי וגם על הילדים שלי".

הבוקר (שני), מתקיימת העלייה לקבר לקברו של איתמר בן גל הי"ד והמשפחה קמה משבעה.