פרי נדל״ן חתמה עם קרן בונוס על הסכם ליווי פיננסי לפרויקט ״רמות פרי״ ברמת גן - 0404
+
פרי נדל״ן חתמה עם קרן בונוס על הסכם ליווי פיננסי לפרויקט ״רמות פרי״ ברמת גן Anneli Salo

פרי נדל״ן חתמה עם קרן בונוס על הסכם ליווי פיננסי לפרויקט ״רמות פרי״ ברמת גן

חברת פרי נדל״ן חתמה עם קרן בונוס על הסכם ליווי פיננסי לפרויקט ״רמות פרי״ הנמצא בשלבי בניה ברמת גן. קרן בונוס, המנוהלת על ידי רו״ח אריק גולדיאן, היא  מממן אסטרטגי של פרי נדל״ן במספר פרויקטים. משרד עורכי הדין שליווה את העסקה הוא משרד עו״ד רון טורקלטאוב – פילפול סגל, משרד המתמחה  בתחום המימון.

לדברי ליאור ברדוגו, מנכ״ל פרי נדל״ן, ״אני שמחים לחתום על הסכם מימון נוסף עם  המממן האסטרטגי קרן בונוס. הסכם המימון לפרויקט רמות פרי ברמת גן הוא צעד נוסף בדרך להשלמת הבניה בפרויקט, אשר נמצא בשלבי בניה מתקדמים, וצפי האכלוס שלו הוא לאוגוסט 2019״.

פרויקט רמות פרי נמצא ברחוב נווה יהושוע 44 ברמת גן, והוא בשלבי בניה מתקדמים. הפרויקט כולל דירות 4-5 חדרים ב-8 קומות.

חתימת הסכם המימון לפרויקט ברמת גן מגיע מספר שבועות לאחר שפרי נדל״ן חתמה על הסכם מימון נוסף עם קרן בונוס לצורך השלמת רכישת הקרקע על קו החוף של בת ים. היקף הרכישה מסתכם ב-141 מיליון ש"ח.

בונוס הינה אחת מהחברות הפרטיות הגדולות בישראל בתחום המימון . בונוס  מעמידה שרותי מימון מגוונים הן לשוק הפרטי והן לשוק המסחרי והיא אמונה על יצירת פתרונות מימון יצירתיים אשר מעמידים אותה בחזית תחום המימון החוץ בנקאי.

 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com