וי.בי.אל תרפיוטיקס קיבלה תשלום עבור עמידה באבן דרך תחת הסכם הרישיון עבור תרופת ה-VB-111 ביפן - 0404
וי.בי.אל תרפיוטיקס קיבלה תשלום עבור עמידה באבן דרך תחת הסכם הרישיון עבור תרופת ה-VB-111 ביפן מיכאל קויימן, ויקיפדיה

וי.בי.אל תרפיוטיקס קיבלה תשלום עבור עמידה באבן דרך תחת הסכם הרישיון עבור תרופת ה-VB-111 ביפן

וי.בי.אל תרפיוטיקס (VBL) דיווחה היום כי קיבלה תשלום מהחברה היפנית NanoCarrier עבור עמידה באבן דרך במסגרת הסכם הרישיון לפיתוח, מסחור ואספקת תרופת ה-VB-111 ביפן. אבן הדרך שולמה לאחר שב-VBL השיקה לאחרונה ניסוי שלב 3 לרישום OVAL ב-VB-111 לטיפול בסרטן שחלות חוזר שעמיד לטיפולים כימותרפיים.

סכום התשלום הנוכחי לא פורסם.

בנובמבר 2017, העניקה VBL ל-NanoCarrier רישיון בלעדי לפיתוח ומסחור של ה-VB-111 ביפן לכל האינדיקציות, בעוד VBL שמרה זכויות בלעדיות על VB-111 בשאר העולם. VBL קיבלה תשלום מראש של 15 מיליון דולר, ועשויה לקבל יותר מ-100 מיליון דולר עבור עמידה באבני דרך של פיתוח ומסחור, בנוסף לתמלוגים באחוזים דו-ספרתיים על מכירות בפועל, שיכולים להגיע לסכום של מיליוני דולרים רבים.

"אנחנו נרגשים מהשגת אבן הדרך החשובה הזאת עם NanoCarrier, ומהמשך פיתוח הכניסה שלנו לשוק היפני", ציין פרופ' דרור חרץ, מנכ"ל VBL. "הבאת טיפול אפשרי אנטי-סרטני, משנה חיים, לחולים ולרופאים ביפן חשובה לכולנו, בעוד אנו עובדים על מסחור של ה-VB-111".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com