היכון, הכן, ברח! - 0404
+
היכון, הכן, ברח!

היכון, הכן, ברח!

לצליל פס הקול המסתורי, אתם מנתבים את דרככם בחדר האפלולי, מחפשים אחר הרמזים לפתירת המשימות. אתם מאחדים כוחות יחדיו, נחושים לברוח. הזמן ממשיך לתקתק. תיק תק, תיק תק, עוד מספר דקות חולפות, ואתם מרגישים שאתם נדחקים לקיר. אתם חייבים להצליח לברוח מהחדר כדי להשלים את המשימה שלכם. התרחיש הזה לקוח מסרט מציאותי שבו אתם הגיבורים הראשיים שמשתתפים בחדר הבריחה. מכירים את הסצנה? סביר להניח שהתמכרתם. טרם יצא לכם להכיר את הקדחת המותחת? כל הפרטים אצלנו.

תורת הבריחה

לא מכירים את חוקי המשחק? אנחנו כאן כדי ללמד אתכם את תורת הבריחה על רגל אחת. נתחיל מכך שכל חדר בריחה הינו עולם ומלואו עם קסם ייחודי המתחולל בו ושונה מחדרים אחרים. הזמן הסטנדרטי המוקצב לבריחה מהחדר הינו 60 דקות, אך קיימים חדרים שזמן הבריחה הינו 45 דקות או שעה וחצי.

מספר המשתתפים בחדר הינו דינמי ונע בין 2 ל-8 משתתפים, כאשר ניתן למצוא גם חדר בריחה לקבוצות גדולות. בדרך כלל חדר כזה צריך להיות מספיק מורכב לקבוצת משתתפים ולספק די משימות לקבוצה כה גדולה של אנשים על מנת שאף אחד לא ירגיש "הגלגל" שעומד בחוסר מעש ומביט בחבריו פותרים משימות לבדן. רצוי להתייעץ עם צוות חדר הבריחה כדי ללמוד על כמות האנשים המומלצת לחדר, או לשוטט ברחבי הפייסבוק כדי לקבל המלצות מצד אקספיירים (הכינוי הלועזי למשתתף בחדר בריחה) מנוסים.

מומלץ לברוח מכאן

מאז חדר הבריחה הראשון שהוקם בשנת 2006 בעמק הסיליקון, המגיפה התפשטה במהירות לאירופה, לצפון אמריקה ובסופו של דבר, לשמחתם של הישראלים, הגיעה גם לכאן. נכון להיום, קיימים מעל ל-250 חדרי בריחה. מעוניינים ליטול חלק בקסם המתרחש בחדר הבריחה, אך לא יודעים ממה להתחיל? או אולי כבר נהפכתם מומחים ואתם מחפשים אחר החדר הבא שיסחף אתכם? הנה מספר חדרי בריחה מומלצים

  • יום של צרות – אוי הברוך, התעוררתם הבוקר, מותשים לאחר לילה סהרורי ללא שינה. חושבים שזה נגמר כאן? לא, היום שלכם רק הולך ומסתבך. הקפה הראשון של הבוקר נשפך עליכם עוד לפני שזכיתם לטעום ממנו וכעת אתם נאלצים לעבור את הדרך הפקוקה לעבודה ללא משקה האלים המעורר. הגרוע מכל הוא שהבוס שלכם מצפה לכם במשרד כדי שתציגו את המצגת החשובה ביותר בקריירה שלכם ונותרו לכם רק 45 דקות להגיע למשרד. בהצלחה!
    • רמה – משפחתית ; שחקנים – 2-3.
  • הבית המקולל – דר' ספינר, מדיום נודע שנעלם מהרדאר, מתחנן לעזרתכם. אתם והצוות האמיץ שלכם תיכנסו לביתו כדי לגלות מה עלה בגורלו בחדר מותח, מסתורי שבו הלא נודע עולה על הנודע.
    • רמה – חדר אימה ; שחקנים – 2-6. אין כניסה לילדים מתחת לגיל 14.

נפלאות חווית הבריחה

חדר בריחה הינו הזדמנות נהדרת לבילוי לא קונבנציונלי ושובר שגרה שבו סוף כל סוף כולם ינערו את המבט מהמסך ויביטו זה לזו בעיניים (שכן הניידים אינם מורשים להיכנס לחדר) ויחוו ריגוש טהור ומלא באדרנלין. החוויה המושלמת לחגיגה של כיף מגבשת לעובדים, לחגיגות ימי הולדת, לזמן איכות משפחתי, לבילוי זוגי רומנטי או לבילוי עם כל החבר'ה, במקום להיתקע שעה בכניסה לעוד פאב מעושן.

EXIT GAME – נתראה ביציאה

חברת EXIT GAME מציעה מגוון חדרי בריחה אשקלון שינעימו את זמנם של תושבי אשקלון והסביבה בחדרים בהם הקסם קם לחיים. תתבקשו לשתף כוחות, לבצע סיעור מוחות ולהתאגד סביב משימת הבריחה שתוכיח לכולם מיהו הצוות המנצח. חדרי הבריחה של החברה מותאמים לקבוצות קטנות עד גדולות שישמחו לצאת למסע החוויתי. החברה מציעה חברות במועדון שיזכה את כל חברי המועדון ב-10% הנחה לכל הבריחות העתידיות. כיף!

הכתבה הופקה ופורסמה על ידי קבוצת מקומונט – פרסום כתבות באתרים מובילים.

 

מבזקיםלכל המבזקים