גם לבית מגיע מראה חדש - 0404
+
גם לבית מגיע מראה חדש

גם לבית מגיע מראה חדש

אתם גרים בביתכם כבר שנים רבות ונהנים מיופיו, אך לאחרונה יש לכם תחושה שאתם מעוניינים לבצע שינוי. אולי כדאי לשבור את הקיר המפריד בין הסלון למסדרון ולהרחיב מעט את החלל, או לחלופין – לבנות קירות סביב חלל ריק ומיותר וליצור חדר נוסף. ואולי יש לכם חלומות פרועים יותר הנוגעים לעיצוב ביתכם כמו הוספת מרפסת או קומה שנייה? בכל מקרה מומלץ להתייעץ עם מעצבת פנים טובה.

עיצוב פנים מגיע לתל אביב

עיצוב פנים תל אביב הוא אחד מבין הנושאים הבוערים יותר הקיימים בעיר כה גדולה ומרכזית. תושבי תל אביב אוהבים לנהל חיים בורגניים, ובהתאם לכך גם לדאוג ליופי הפנימי של ביתם. כך, יכולים התל אביבים לערוך מסיבות קיץ לוהטות מבלי להתבייש בסלון הבית שלהם או במראה המרפסת הגדולה. מסיבה זו, כאשר זוג צעיר בונה בית חדש בתל אביב, הוא מתייעץ עם מעצבת פנים טובה ומקצועית לגבי העיצוב.

הבית הכפרי

יש אנשים שאוהבים להרגיש את הטבע גם כאשר הם גרים בעיר תוססת באזור המרכז או בשרון. עיצוב פנים כפרי נועד לספק את הרוגע והשלווה עבור אנשים המחפשים פינה של נחת בתוך עיר סואנת. החומרים המדמים את העיצוב הכפרי מזכירים במידה רבה את הטבע. במסגרת העיצוב הכפרי משתמשת מעצבת הפנים בעץ ואבן – חומרים המצויים בשפע בטבע – לצורך עיצוב. הטבע בולט גם בעיצוב עצמו: עיצוב כפרי מתאפיין באביזרים כמו שטיח חלוקי נחל או בריפוד בד פרחוני של הספה.

עיצוב עירוני

דיירים רבים אינם מוכנים לוותר על עיצוב אורבני לכל דבר ועניין, ומשום כך, עיצוב פנים מודרני נכנס לתמונה. עיצוב זה משדר יוקרה, איכות וייצוגיות ומתאים לזוגות צעירים העובדים במקומות יוקרתיים כמו הייטק, עריכת דין, רפואת שיניים, הנהלת חשבונות וכדומה. העיצוב המודרני מתבטא בקווים גיאומטריים המתמזגים בדיוק רב עם החלל ובשימוש בצבעים סולידיים ו"מאופקים" יותר כמו שחור, אפור או אדום כהה. נוסף על כך, העיצוב המודרני אינו סובל גיבוב של תמונות ועיטורים אחרים. היופי שלו הוא במינימליזם ובשימוש בחומרים קרירים כמו מתכת, נירוסטה או זכוכית. סגנון זה מתאים לאנשים מסודרים מטבעם אשר אוהבים לשמור על בית מאורגן ונקי.

הבית בלוק חדש

מעבר לבית חדש, השתתפות בפרויקט מגורים או שיפוצים – כל אלה הם הזדמנויות טובות לקרוא למעצבת פנים מקצועית לצורך עיצוב פנים בתים. אם אתם מעוניינים בעיצוב שכזה, אלה השלבים שתצטרכו לעבור:

  • המעצבת בוחנת את השטח – מעצבת הפנים המקצועית נפגשת אתכם, במקום שבו אתם מעוניינים לערוך את העיצוב, כדי לבחון את מבנה הבית שלכם: מהי איכות הקרקע? מהו גודלו של השטח? מהו מצבן של תעלות הניקוז? ועוד.
  • פיתוח הרעיון העיצובי – זהו השלב שבו אתם כלקוחות משתפים את מעצב הפנים בחלום היקר ביותר ללבכם: באיזה צבע אתם רוצים את הקירות? היכן אתם מעוניינים למקם את המרפסת? מעצבת הפנים, בתורה, תבחן את כל האפשרויות, תציע הצעות ותציין מה ניתן לבצע ומה לא.
  • מתכננים את מראה הבית – לאחר שגיבשתם את הרעיון הכללי, ניגשת מעצבת הפנים לפעולה ומתכננת את העיצוב הסופי. זאת לאחר התכנונים של האדריכלים ובאישורם של המהנדסים.
  • בוחרים את החומרים – בשלב הזה אתם יכולים לבחור את החומרים והפריטים המתאימים לעיצוב: צבעים, עיטורים, רהיטים וכדומה.
  • מוציאים את התוכנית אל הפועל – מתחילים בכל תהליך העיצוב.

אתכם לאורך כל הדרך

טלי ארביב שטיינר היא מעצבת פנים בשרון ובאזור תל אביב אשר באה להגשים לכם חלום. טלי פועלת רבות כדי לנצל כל חלל מיותר בבית שלכם והופכת אותו לפינת חמד של ממש. אז אם גם לכם נמאס להתעורר בכל בוקר אל חדר השינה האפרורי מעט, פנו למעצבת הפנים שתוסיף קצת צבע לבית.

הכתבה הופקה ופורסמה על ידי קבוצת מקומונט – פרסום כתבות באתרים מובילים.