המדרגה שלכם להצלחה - 0404
+
המדרגה שלכם להצלחה

המדרגה שלכם להצלחה

האם יצא לכם להתבונן בשכן, להרגיש שהדשא שלו ירוק יותר, ולתהות מה אתם עושים לא נכון? מה ניתן לתקן? ולו רק היה מישהו שינחה וילווה אתכם בחיים כמורה מחנך המלווה את תלמידיו בבית הספר? אז נשמח לעדכן אתכם שזה קיים, וגם אתם יכולים לקחת בשיעורים אלו חלק. למעשה, אם אתם מרגישים צורך עז לסייע לזולת, תוכלו ללמוד כיצד להתוות את הדרך זו גם עבור הזולת. כל הפרטים במאמר.

עולים במדרגות להצלחה

קורס אימון אישי יוצא מנקודת הנחה שאחריות על חייו של כל אדם היא בידיו בלבד. המחשבה על כך מאוד מסויגת ומרתיעה בתחילה, אך בהמשך נופל האסימון שאנו מסוגלים להתוות ולשנות את חיינו ולא אף אדם אחר. ובכך מתמקד הקורס, שבו המאמן והמתאמן כורתים ברית שבה שניהם מתחייבים לתהליך. במסגרת התהליך המאמן והמתאמן צוללים פנימה אל רחשי ונבכי ליבו של המתאמן, מפתחים מודעות עצמית, מתוודעים לחולשות ולומדים כיצד לחזקן, עוטפים את החזקות, לומדים להביט ולבחון בהזדמנויות החיים הנקרות בפנינו ורוכשים ארגז כלים ומיומנויות שמסייע בהתמודדות עם מסלול החיים המאתגר. הייחודיות שבתהליך האימון היא שהתיאוריה מיושמת הלכה למעשה והמתאמן מוצא את ההזדמנויות הנכונות לתרגל את החומר עד לסיום האימון. המטרה היא שבסוף הקורס, המתאמן ימשיך ליישם זאת בכוחות עצמו.

מסייעים לאחרים לטפס

אם קורצתם מהחומר שמקבל סיפוק מלסייע לאחרים, לימודי אימון אישי עשויים להתאים לכם ככפפה ליד. לימודי אימון אישי יאפשרו לכם לרכוש את כל הכלים והטכניקות הנכונות כדי לפגוש אנשים בצמתים הקשים והכואבים בחייהם ולסייע להם לנתב לעצמם את מסלול החיים לכיוון אחר, טוב יותר. בלימודים תלמדו על המודלים השונים, על טיפוסי אישיות, על הקודים האתיים לאימון האישי, על מחסומים אישיים והתמודדות עמם, על פיתוח תכניות עתידיות ברות יישום ועוד. אם בחרתם ללכת ללימודים אלו, אתם בעלי האינטליגנציה הרגשית המתאימה וכל שנותר לכם הוא שמישהו ייתן לכם את הכלים ויסייע לכם לכוון אנשים בדרך הנכונה תוך הבנה מהותית של המציאות על כל מורכבותה ורבדיה.

קורס הורות

להורות אין מדריך הפעלה או מתכון מדויק שילמד אותנו כיצד לטפל בנסיך או בנסיכה הנולדים אל אוויר העולם. גם אם תבלעו ספרים שלמים, סביר להניח שהשנה הראשונה תעבור עם חשש מלווה בהתרגשות ובהתפעלות. כדי להתאקלם לשינוי העצום המוציא מאיזון, קורס הורות ייתן לכם את הכלים הנכונים כדי להתכונן כמה שניתן לקראת המאורע המרגש. כך תוכלו ללמוד על כלים לשיפור התקשורת, על התמודדות עם גיל ההתבגרות, על מנהיגות הורית, על ההבדל בין הורות סמכותית לסמכותנית ועוד. אין בושה בלהבין כי מציאות מורכבת דורשת כלים מורכבים והתחושה שאתם לא לבד, אלא נמצאים עם הורים טריים מבולבלים כמוכם תסייע לכם להירגע ולהיכנס מוכנים יותר וחוששים פחות אל עבר התקופה היפה בחייכם.

תורת כתב היד

קורס גרפולוגיה יאפשר לכם ללמוד על התורה הייחודית לפיה תהליך הכתיבה מספק הצצה ממוקדת אל נפשו של הכותב. בקורס תלמדו על טביעות האצבע הייחודיות של כל אדם ואדם ותלמדו כיצד האישיות, על רבדיה הגלויים והסמויים, מתבטאת בכתיבה. בקורס תלמדו על היסטוריית הגרפולוגיה, על ניתוח זוויות, על צורת הכתב, על תנועת הכתיבה, על השוליים, על החתימה ועל עוד סוגיות מרתקות שיוכיחו לנו שיש דרכים רבות לגלות על המסתתר בנבכי נפשו של האדם.

מדרגת האדם בע"מ – המכללה שלכם ללימודי גוף ונפש

מכללת מדרגת האדם בע"מ מציעה מגוון קורסים ולימודים מרתקים על ידי טובי המדריכים, המנחים והמרצים. בין שלל הקורסים תמצאו לימודי גרפולוגיה, קורסי קואוצ'ינג ואימון אישי ומגוון קורסים נוספים שיסייעו לכם להבין את האדם על מורכבותו. בסיום הקורסים תקבלו תעודה יוקרתית שתהווה אבן דרך משמעותית בתחילת דרככם במסע החיים הרוחני.  

 

הכתבה הופקה ופורסמה על ידי קבוצת מקומונט – פרסום כתבות באתרים מובילים.