מתגברים ומאירים את ההפקה - 0404
+
מתגברים ומאירים את ההפקה

מתגברים ומאירים את ההפקה

רובנו צברנו ניסיון בנוכחות באירועים, בין אם מדובר בחתונה של החברים הקרובים, בר מצווה לשכן החביב מהדלת ממול, יום הולדת מפואר של קרוב משפחה או אירוע של רחוק משפחה שאינכם זוכרים מי הוא ומה הקשר המשפחתי שלכם אליו, אך אתם בכל זאת הולכים כדי לכבד ולא לאכזב את ההורים. רוב האירועים הם סבירים עד מוצלחים. אך נסו לדמיין תרחיש שבו הגעתם לאולם מעורפל וחשוך (ולא בשל אפקטים אלא בשל מחסור בתאורה), שקט או מרעיש ברטט מוזר. מתכננים אירוע? כל הדרכים להימנע מכך במאמר.

המדריך המואר להפקת האירוע

רגע לפני שהוא שובר את הכוס ואת לוגמת מכוס היין ורגע לפני ששניכם מתנשקים לקול תרועות וצהלות יקיריכם, אתם נמצאים בשלב ההכנות הקדחתני. שום חתונה לא תהיה לא שלמה ללא תאורה לחתונה. זו התאורה שתאיר עליכם באור נוגה בזמן ריקוד הסלואו הראשון שלכם כזוג נשוי או תספק לכם אפקטים מגניבים של תאורה צבעונית מתחלפת או קבועה שתהפוך את החגיגה למסיבה עליזה ויוקרתית.

חשוב שהתאורה תתאים לתנאי השטח של החתונה. במקרה שבו היא נערכת לאולם, חשוב שהתאורה תתאים לחלל פנימי וגדול דיו ולתנאי האולם. זה נכון כפליים למקרה שבו החתונה נערכת בחוץ תחת כיפת השמיים.

לד לאירוע מדליק

מעוניינים שהאירוע שלכם יהפוך להפקה רצינית, מרשימה ויוקרתית? מסכי לד הם הפתרון והתשובה. תוכלו להודות לנו אחר כך. מסך לד הינו מקרן גדול, שמסוגל להקרין מגוון אפקטים חזותיים ייחודיים המותאמים לקצב המוזיקה המשתנה. כמו-כן, המסכים נועדו להקרנת סרטים, מצגות וסרטונים. מה שאומר שעל המסך הגדול, תוכלו להקרין מצגת תמונות משתנה ומתחלפת שלכם, של ילדיכם או של החוגגים המאושרים. האפקטים המרהיבים יהפכו למסיבה מטריפת חושים.

יש חשמל באוויר

כל הפסקת חשמל מחזירה אותנו מאות שנים אחורה. אנו מגששים באפלה או באמצעות אור הפנס של מכשיר הנייד ומושבתים מפעילות. הטלוויזיה אינה פועלת, המחשבים כבויים ואנו שרויים במתח וסופרים את הדקות עד שהחשמל ישוב לעצמו, או נהנים מהדממה שנכפתה עלינו, נטולת המכשירים החשמליים. כך או כך, חשמל הינו פונקציונלי ומתבקש, בכל מקום עבודה, בית, אולם אירועים או לצורך חגיגות בטבע. הודות לאפשרות השכרת גנרטור, חגיגות בטבע אינן מוגבלות אך ורק לימים ולשעות ספציפיות. הגנרטור יאפשר לכל החוגגים לצאת להתאוורר תחת כיפת השמיים, בין שדות והרים או בין העצים המיתמרים. הגנרטור מספק כוח חשמלי שיאפשר לתאורה, להגברה ולמיזוג לפעול ולספק את התנאים המיטביים לאירוע שלכם להתעורר לחיים.

מתגברים ונהנים

אירוע טוב הוא אירוע שהמוזמנים נהנים מפס הקול המלווה אותו. אין אין אין חגיגה ללא הגברה לאירועים. ההגברה מאפשרת למוזיקה להישמע בקולי קולות. כך תוכלו לרקוד ללא הפרעה במשך שעות רבות, לנאום בפני קהל המוזמנים ולהודות להם על שבאו ועוד אפשרויות רבות. חשוב שחברת ההגברה תתאים לכם את פתרון ההגברה הטוב ביותר לאירוע, כזה שיכניס את המוזמנים לאווירה בדיוק בווליום הנכון שהוא לא שקט מדי ולא מרעיש מדי, לדעתנו האישית.

חברת מגה הפקות – משדרגת לכם את האירוע

כאשר ניגשים לבחור חברת הפקות שתספק לכם פתרונות הגברה ותאורה, חשוב לוודא כי החברה אכן בקיאה במתן שירותים טכנולוגיים ובתפעולם, בייחוד לאור העובדה שמדובר בטכנולוגיה יוקרתית ומשוכללת. חברת מגה הפקות מתמחה במערכות סאונד ותאורה משוכללות, מתקדמות וחדשניות. זו התמורה הטובה ביותר לכספכם שכן הצוות המקצועי והמסור של החברה שם לו למטרה ללוות את הלקוחות בליווי צמוד ועוטף כדי שהאירוע יצא לפועל על הצד הטוב (והמואר) ביותר.

הכתבה נכתבה על ידי חברת אוצר מילים העוסקת בכתיבה שיווקית לעסקים בישראל.