ההלוואה שתבטיח את עתידכם - 0404
+
ההלוואה שתבטיח את עתידכם

ההלוואה שתבטיח את עתידכם

אם יש לכם חלום שבוער בעצמותיכם, סביר להניח שאתם מכירים את התסריט הזה. עוד מימי ילדותכם אהבתם לאכול עוגות וידעתם שאתם רוצים לפתוח קונדיטוריה ביתית שכל אחד יאהב. אבל החיים רצו אחרת, ואתם עובדים כעת כשכירים במקום עבודה שאתם לא כל כך אוהבים. ביום בהיר אחד אתם מחליטים שאינכם מוכנים יותר להגשים את החלום של הבוס שלכם, ומעוניינים להגשים את החלום שלכם. אבל לפני שתפתחו את הקונדיטוריה הטובה ביותר בארץ, אתם זקוקים לסכום כסף התחלתי לא קטן.

קטן אבל משמעותי

כל עסק גדול היה קטן פעם. לעתים קרובות מאוד אנו שומעים על עסקים מפוארים שהתחילו בחדר ביתי קטן או במטבח. אך עד שהעסק יגדל, יצבור מוניטין ויביא לקוחות שונים, יש צורך בהוצאות כספיות רבות. הלוואות לעסקים קטנים נועדו לסייע לעסק בראשית דרכו. אף על פי שבישראל קיימות אפשרויות הלוואה שונות, לא כולן משתלמות באמת לעסק המתחיל. חלקן מותנות בריביות גבוהות מדיי ואחרות כוללות תנאים מגבילים. כדי לבחור את ההלוואה הנכונה, מומלץ לפנות ליועץ פיננסי מומחה ולהבין את אפיקי ההלוואה השונים העומדים בפני בעל העסק המתחיל.

מי צריך הלוואה לעסק

מדי שנה, קמים עסקים שונים אשר צריכים סכום התחלתי כדי לפתוח את העסק שתמיד חלמו עליו. הלוואה לפתיחת עסק היא דרך טובה ומשתלמת להתחיל את השנה העסקית החדשה ברגל ימין. אם בעל העסק לא ירש סכום כסף גדול מקרוב משפחה עשיר, סביר להניח שעליו לקחת הלוואה. וכך, ירקנים, בעלי מסעדות, חברות לקידום אתרים, חנויות בגדים, חנויות לנעליים – אלה ואחרים זקוקים לסכום התחלתי כדי לכסות את כל ההוצאות השונות.

עסק חדש, הוצאות חדשות

חדשים בתחום העסקים? כדאי להתעניין כבר עכשיו באפשרות הלוואה לעסק חדש, מכיוון שאלה רק כמה מההוצאות השוטפות שבהן תיתקלו:

  • דמי שכירות – אם אינכם פותחים עסק בבית הפרטי שלכם, עליכם לשלם על שכירות המקום – משרד, חנות או אולם – כל אלה נדרשים בתשלומים מדי חודש בחודשו.
  • הציוד הדרוש לעבודה – כדי לספק את השירות האיכותי ביותר ללקוחות שלכם, עליכם לרכוש את הציוד הדרוש: מחשב משוכלל, סחורה התחלתית, ציוד משרדי וכדומה.
  • הוצאות דלק – בשלב הראשוני תצטרכו לנסוע והרבה. זו יכולה להיות פגישה עסקית עם לקוח, פגישה עם ספק או כל פגישה אחרת שתתרום להתפתחותו של העסק.
  • שיווק ופרסום – היום, עסק שלא מפרסם את עצמו כראוי, עלול להיסגר במהירות. בעל עסק המעוניין לגייס כמה שיותר לקוחות מוכרח "לירות לכל הכיוונים" ולפרסם את העסק בערוצים שונים – לבנות אתר אינטרנט, לשלם על פרסומות ובאנרים, לתלות שלט גדול וכדומה. לשם כך, עליו לפנות לאנשי מקצוע טובים העוסקים בתחום הפרסום.
  • תשלום לעובדים – בעלי עסקים המעוניינים לגדול ולפתח את העסק שלהם, שוכרים עובדים טובים. אך עובדים אלה עולים כסף: יש צורך לשלם את המשכורת החודשית שלהם, להפריש עבורם פנסיה וביטוח וכדומה. וזה עוד מבלי לדבר על הוצאות עבור מתנות לקראת החגים, ימי הולדת של עובדים או ערבי צוות.
  • לעקוב אחר החשבונות – מנהלי החנות או החברה עצמם אינם יכולים להתעסק בניהול חשבונות. לשם כך, הם שוכרים את שירותיהם של מנהלי חשבונות מקצועיים, שירותים אשר עולים כסף.

מנהלים בשבילכם את העסק

צריכים הלוואה לעסק? לפני שאתם עושים צעד מכריע, חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע מומחים. וכאן חברת פז מרכז לניהול עסקים נכנסת לתמונה. כאן תוכלו לקבל מגוון רחב של שירותים בתחום הפיננסי, בין אם מדובר בייעוץ לקראת לקיחת הלוואה ובין אם מדובר בהנהלת חשבונות או בבניית תוכנית עסקית.  

הכתבה נכתבה על ידי חברת אוצר מילים העוסקת בכתיבה שיווקית לעסקים בישראל.