קרנבל המצוות - 0404
+
קרנבל המצוות

קרנבל המצוות

אתם מביטים בקטנטנים שלכם שלמעשה כבר לא כל כך קטנים. כעת, הם נמצאים בשלהי גיל ההתבגרות וניצני הגיל כבר מתחילים לצוץ ולפרוח להם. בין אם מדובר בקול המתחלף, בזיפים הקטנטנים, בגוף המתקמר לאיטו או בכך שבקרוב תיאלצו להביט בהם מלמטה כי חסרים להם סנטימטרים ספורים עד שיעברו אתכם בגובה. כל אלו מסמנים לכם את שעתיד לבוא – טקס המצוות שיבוא עליכם לטובה. וכל זוג הורים יודעים על חשיבותה של חגיגת בר או בת מצווה שתעמוד בסטנדרט החגיגות המקובל, שהוא כאמור, גבוה במיוחד.

חגיגה ממגנטת בשבילו

אין ספק כי טרנד המגנטים מגנט את כולנו. ולכן נציג בפניכם קושייה פילוסופית – אם חזרת הביתה ללא מגנט מהאירוע, האם בכלל נוכחת בו? לכן, מגנטים לבר מצווה הם בגדר אטרקציה כמעט מתבקשת מאליה. המגנטים יספקו עבורכם תיעוד מרגש מאוד מכל הרגעים הקסומים בהם חתן המצוות שלכם זכה לאור הזרקורים. זכרו שמדובר באחד הרגעים הראשוניים והחשובים ביותר בחייו, רגע שיחתום את המעבר מילדות לבגרות ויסמל את הפיכתו לנער צעיר.

חגיגה ממגנטת בשבילה

נרשה לנו למחזר מעט את הפסקה הקודמת, שכן חגיגת המגנטים מתבקשת גם בטקסי בת מצווה. מגנטים לבת מצווה יאפשרו לנסיכה הצעירה שלכם לבלוט ולככב על גבי המקרר שלכם ועל גבי המקררים של כלל המוזמנים. תיעוד איכותי מתבקש בחגיגה חשובה שכזו כשהנסיכה שלכם תחגוג את הבת מצווש. אוסף המזכרות הזה שסביר להניח שייתלה בגאווה על גבי המקרר או יישמר באלבומים המשפחתיים, יספק לכם מזכרת מרגשת מכל הרגעים החשובים מהטקס ומהמפגש עם בני המשפחה, הקרובים והחברים.

אין חגיגה בלי תקליטן

הרשו לנו לשנות את המשפט המקורי והאלמותי, שכן התקליטן הוא נקודת מפתח חשובה באירוע מוצלח. התקליטן למעשה מטפל במערכת ההגברה ודואג לפס קול מוצלח לאירוע. רשימת השמעה מוצלחת היא רשימה שמותאמת לכל רגע באירוע, בין אם מדובר בפרק זמן הכניסה, באטרקציה המרכזית של האירוע או בזמן ההרקדה על הרחבה. התקליטן ידאג שכולם יעמדו על הרגליים, יחגגו, יתרגשו, ישמחו, יעלזו ויצהלו, כאילו אין לנו עבודה או ניקיונות מחר בבוקר. כי מה לעשות, חגיגת המצוות של הילד היא חגיגה חד פעמית (עד הילד הבא שיבוא עלינו לטובה).

רעיון ששווה המון

אירוע מפוצץ ומדליק הוא אירוע המשלב אטרקציות מטריפות שיפעילו את קהל המוזמנים. הרשו לנו לשלוף מספר רעיונות לבר מצווה מהכובע עבורכם ותוכלו להודות לנו אחר כך.  

  • קריוקי – אין ספק שכולנו אוהבים לזייף ולשיר בקולי קולות. מסיבת קריוקי תאפשר לקטנים כגדולים להרגיש ככוכבי הרחבה ולהתפדח בציבור. אין ספק שקריוקי ישבור את הקרח באירוע שלכם בהצלחה מרובה.
  • דוכני מזון – מזון משמח לבב אנוש ועל כך אין ספק. דוכני מזון יבטיחו לכם הצלחה מהנה שתותיר חותם מתוק וטעים בלב המוזמנים. אפשרויות דוכני המזון הן רבות מספור, החל מדוכן צ'ורוס בניחוח ובטעם דרום אמריקאי, שערות סבתא, קרפ צרפתי, דוכן גלידות ועוד. מתנצלים על הריר הנוטף מפיכם.

קרנבליטו – חגיגה של קרנבל

את אהבתו הגדולה לאירועים תירגם אריאל גולדין, בעליה של חברת קרנבליטו, לעשייה מרובה עבור קהל לקוחותיו. המשימה שלו היא לדאוג לאירוע מא' ועד ת' ולחולל קסם באירוע. את דרכו בעולם האירועים החל כתקליטן צעיר כבן 15 וניתב את דרכו עד לעבודתו הנוכחית, בה הוא מפיק אירועים יחד עם הצוות המקצועי והמסור שלו. קרנבליטו מציעה אטרקציות מגוונות לכל אירוע שתחפצו בו, החל מאירוע פרטי, עסקי וכלה באירוע ציבורי. אריאל חרת על דגלו לספק אטרקציות אטרקטיביות במחירים אטרקטיביים לא פחות. חברת קרנבליטו תספק לכם רעיונות לבת מצווה ולבר מצווה ותדאג שכל אירוע באשר הוא ייחרת בליבכם ובלב המוזמנים.

הכתבה נכתבה על ידי חברת אוצר מילים המספקת שירותי ניהול תוכן דיגיטלי לעסקים וחברות.

 

מבזקיםלכל המבזקים