עיריית ירושלים אטמה דירת מגורים ששימשה בית בושת בדרום העיר - 0404
+
עיריית ירושלים אטמה דירת מגורים ששימשה בית בושת בדרום העיר

עיריית ירושלים אטמה דירת מגורים ששימשה בית בושת בדרום העיר

עיריית ירושלים אטמה דירת מגורים ששימשה בית בושת בשכונה בדרום העיר. מדובר בדירת מגורים אשר בוצע בה שימוש כבית בושת, כולל פרסומים לא ראויים באתרי אינטרנט. השימוש לצורך זה יצר מטרדים קשים ביותר לדיירי הבניין והאזור, והתקבלו תלונות רבות שהגיעו לעירייה על מטרדים.

לאור זאת, והיות והשימוש בדירה כבית בושת, מעבר להיבטים הפליליים שבו, מהווה עבירה על חוק התכנון והבניה, התביעה העירונית בשיתוף הפיקוח על הבניה פעלו להוצאת צווי איטום ופינוי לדירה. בית המשפט לעניינים מקומיים נעתר לבקשת העירייה והוציא צו לסגירת הדירה ומניעת המשך העבירה על-ידי איטום וסגירת כל התשתיות, למניעת המשך העבירה ומניעת המטרדים כלפי השכנים.

כאמור, פעילות העירייה החלה בעקבות תלונות רבות שהתקבלו והגיעו מדיירי בניין המגורים. התלונות היו על כך שבאחת הדירות בבניין מתנהלת פעילות לא הולמת ולא מתאימה לבניין מגורים משותף, בו מתגוררות משפחות עם ילדים.

במבצע עירוני יזום של מנהל הרובע, המחלקה לפיקוח על הבניה והתביעה העירונית, נאטמה הדירה בהתאם לצו סגירה שיפוטי. צוות מהמחלקה לפיקוח על הבניה אטם את הדירה ודאג לנתקה מתשתיות (חשמל, מים וגז).

העירייה קוראת לתושבי העיר לדווח על פעילויות מסוג זה, על מנת שיטופלו וימוגרו.

 

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com