הרשת החברתית נגד המפכ"ל: "נדבק מפייק ניוז וחצה קווים אדומים" - 0404
+
הרשת החברתית נגד המפכ"ל: "נדבק מפייק ניוז וחצה קווים אדומים" דוברות המשטרה

הרשת החברתית נגד המפכ"ל: "נדבק מפייק ניוז וחצה קווים אדומים"

בעקבות הראיון בתכנית עובדה, ברשת החברתית תוקפים אזרחים רבים את התנהלותו של המפכ״ל, רוני אלשיך. אלפים התייחסו לדברים שאמר, ל״חיוכיו הממזריים״ ולכך שהוא בחר להתראיין על חקירות ראש הממשלה, ״בעת שהמסקנות טרם פורסמו, אך כבר היה מי מתוך המשטרה שידאג להדליף מידעים לתקשורת״.

אתמול, תקף ראש הממשלה מילולית את אלשיך ואמר כי ״רמיזותיו שקריות״ ואף אמר כי יש לחקור את רמזיו כאילו ראש הממשלה עומד מאחורי משלוח חוקרים פרטיים לאסוף פרטים על החוקרים בתיקי 1,000 ו-2,000. נתניהו אמר בין השאר כי יש לפתוח בחקירת הנושא – אז יתברר כי מדובר בשקר – מה שילמד כי החקירה זוהמה מלכתחילה.

חלק מתגובות הגולשים בחדשות 0404:

ענת דוידוביץ׳ כתבה: ״מפכ״ל לא צריך לחייך כמו ילד בזמן שהוא עלול לגרום לרעידת אדמה. רבאק, זה ראש ממשלה… מה אתה מחייך כמו ילדון בגן? זה לא נראה לך מספיק רציני? לא נראה לך שאנשים יושבים בבית ורותחים שמנסים להפיל להם את ראש הממשלה? לפחות תשדר עצבות. זה נראה כל כך מכור״.

אור לייש: ״מזעזע ביותר. אלשיך נדבק מפייק ניוז ובטוח שכולם מטומטמים ומאמינים להזיות והדמיונות שלו, כמו שהוא חושב שכולם מאמינים להזיות והדמיונות של פייק ניוז. אלשיך, ששלח עשרות חוקרים לכל קצוות תבל כדי לקושש בכל מחיר כתב אישום על סיגרים ושמפניות, מצפה שנאמין שהוא מחזיק במידע בדוק ובראיות לכך שחוקרים פרטיים נשלחו לאסוף מידע על חוקריו של ראש הממשלה, והוא בחר לא לעשות עם המידע הזה כלוםומה אלשיך עושה עם המידע הזה? הוא מחניף לפייק ניוז ונותן להם במתנה את המידע הזהכמה מטומטמים הוא חושב שאנחנו״?

אבישי גבאי: ״המפכ״ל צריך להתפטר. סרחת, מר מפכ״ל יקר. אתה הכי גרוע שיש. מתראיין לכתבה בזמן חקירה פעילה. מה אתה מחפש בדיוק? סיקור תיקשורתי״?

משה שבי תקף את המשטרה: ״יש צורך לשנות את שם המשטרה. הכי מתאים: תופרי התיקים״.

אתי סייג כהן כתבה כי, ״המפכ״ל חצה קווים אדומים״ ואילו ישראל רז כתב: ״בהחלט מוזר ומעלה שאלות התזמון של הראיון והרמיזות הבולטות שעולות ממנו״.

אלמוג שפר: ״הבן אדם האמיתי מתגלה אחרי שאתה מרים אותו למעלההנחיתה תהיה מאוד קשה״.

אבי ברוך הגיב: ״ראש הממשלה תקע לעצמו כדור ברגל ברגע שתמך במינוי אלשיך למפכ״ל הנוכחי במשטרה״.

חן סליקטר: ״היום המפכ״ל ירה לעצמו כדור ברגל״.

אילן בוקטוס הגיב בזעם: ״להעיף אותוהוא התנהג אתמול כמו שופט. גועל נפש״.

רן מלמד: ״כששופכים מיליונים על טיולי ראווה של "חוקרים" ברחבי העולםמישהו צריך להמליץ על משהו… זה מה שחסר לרוני "מלך הפלאפל" אלשיך… שמבקר המדינה ייתן בראש למשטרה על הבזבוז המטורף״.

אבירם אושרי: ״צודק נתניהו, חמור ביותר, בין אם ההאשמות נכונות, ועוד יותר מכך, אם לא״ ואילו קרן אשור בובלי כתבה: ״יש פה קנוניה שמתבשלת זמן רב ואנחנו עדים לה בלייב״.