משפחת כוזהינוף חושפת: עסקאות בהיקף של 285 מיליון ש"ח בפרויקט המגה-יוקרה מגדל בראשית - 0404
+
משפחת כוזהינוף חושפת: עסקאות בהיקף של 285 מיליון ש"ח בפרויקט המגה-יוקרה מגדל בראשית

משפחת כוזהינוף חושפת: עסקאות בהיקף של 285 מיליון ש"ח בפרויקט המגה-יוקרה מגדל בראשית

שפחת כוזהינוף מאפשרת הצצה ראשונית לחלק מעסקאות המגה יוקרה שנחתמו במגדל בראשית בבלי במהלך השנים 2016-2017. על פי נתוני החברה, במהלך השנתיים האחרונות נחתמו כ-40 עסקאות לרכישת דירות מגורים במגדל המגה יוקרה בסכום מצטבר של 285 מיליון ש"ח. העלות הממוצעת לדירה עומדת על יותר מ-7 מיליון ש"ח.

מהחברה נמסר כי עד כה רוכזו המאמצים במכירת הדירות ב-20 הקומות הראשונות במגדל וכי בחודשים האחרונים הם החלו לשווק דירות למכירה גם בקומות 21-30 ונכון לעכשיו נחתמו כבר הסכמים ראשונים לארבע דירות בפלח המרכזי של המגדל.

מבין העסקאות שנחתמו במהלך שנת 2017 ניתן לראות מכירה של דירת 3 חדרים בקומה השביעית בשטח של 75 מ"ר עם מרפסת של 10 מ"ר, מחסן וחניה במחיר של 4.3 מיליון ש"ח לדירת 4 חדרים בקומה ה-10 בשטח של 102 מ"ר עם מרפסת של 14 מ"ר, מחסן ושתי חניות נמכרה במחיר של 6.15 מיליון ש"ח ודירת 5 חדרים בקומה ה-17 נמכרה במחיר של 10 מיליון ש"ח והיא בשטח של 154 מ"ר עם מרפסת של 18 מ"ר, מחסן ושתי חניות.

עוד נמסר כי רוב שטחי המגורים עד לקומה ה-20 במגדל נמכרו ו-98% מהרוכשים הם תושבים ישראלים המתגוררים בארץ. לדברי היזם מוטי כוזהינוף, "ב-2017 נתוני הלמ"ס והאוצר מציגים ירידה ברכישת דירות יוקרה בישראל. זה נכון באופן כללי, אולם במגדל בראשית ניתן לראות בכל זאת 15 עסקאות שנחתמו ב-2017. הסיבה לכך היא שאותם רוכשים יודעים לזהות את המיקום והערך המוסף של הפרויקט עבורם".

איל חכם, מנכ"ל חברת מניבים, שאחראית על שיווק ומכירת פרויקט מגדל בראשית בשכונת בבלי, מסביר כי "הרוכשים עד כה במגדל בראשית הם ברובם תושבי ישראל ומאזור המרכז והשרון בפרט. בזכות מיקומו הייחודי של המגדל ואיכותו בתחומי התכנון ועיצוב שטחי הציבור והדירות במגדל אנחנו מקבלים אמון רב שמתבטא ברכישות במחירים שממחישים עד כמה הקהל המקומי יודע להעריך ומוכן לשלם על מיקום ואיכות. הרוכשים בפרויקטים מסוגו של מגדל בראשית מסתכלים על החבילה הכוללת וכך בנוסף לאיכות ומיקום הדירה והמגדל, תכנון מתחשב ומבין בצרכי קהל היעד, ההשקעה והפרקטיות ששטחי הציבור מספקים לחיי היום יום, נגישות תחבורתית, איכות היזם והיכולת שלו להבין את המושגים איכות ויוקרה ובנוסף מה הסטטוס החברתי שרכישה כזו מקנה להם".

משפחת כוזהינוף מקדמת בשנתיים האחרונות את אחד ממגדלי המגה יוקרה בישראל. כיום הפרויקט נמצא בשלב של חפירות וביסוס המגדל ובשנה הקרובה עתיד לקבל את היתר הבנייה. פרויקט בראשית בשכונת בבלי עתיד להתנשא לגובה של 44 קומות שהם 156 מטר גובה וכולל כ-174 יח"ד. המגדל מתוכנן בצורת Y, מה שבעצם מאפשר לרוב הדירות בו לקבל נוף לים או לחילופין את הנוף המרשים של הפארק הגדול. הדירות יהיו דירות יוקרה בתמהיל מגוון, החל מדירות 3 חדרים ועד לדירות 200 מ"ר ויותר, כולל דירות גן ופנטהאוזים. השטחים הציבוריים כוללים לובי מפואר, מרתף יינות, טרקלין עסקים, ספא וחמאם טורקי, אולם סקווש, חדר ישיבות פרטי, ספרייה וכמובן בריכת שחייה חצי אולימפית.

מבזקיםלכל המבזקים