10 קוטג'ים אחרונים בפרויקט של חברת צרפתי שמעון בראש העין - 0404
+
10 קוטג'ים אחרונים בפרויקט של חברת צרפתי שמעון בראש העין

10 קוטג'ים אחרונים בפרויקט של חברת צרפתי שמעון בראש העין

חברת צרפתי שמעון מדווחת כי מכרה כ-85% מצמודי הקרקע בפרויקט צרפתי בפסגות אפק- מתחם הקוטג'ים, הכולל 68 יחידות בשני שלבים. בימים אלו נמצא בשיווק שלב ב' הכולל 32 יחידות, ונותרו בו למכירה 10 קוטג'ים אחרונים במחיר התחלתי של 3.1 מיליון ש"ח.

צמודי הקרקע בני 6 חדרים, בשטח בנוי של כ-192 מ"ר ועד כ-255 מ"ר ומרפסות בשטח של כ-26 מ"ר וגינה בשטח של כ-300 מ"ר. הקוטג'ים כוללים מפרט טכני עשיר ואיכותי, גינה צמודה רחבת ידיים עם שתי חניות פרטיות. בין הדגמים ניתן למצוא צמודי קרקע ללא מרתף וכאלה עם מרתף ובהם שירותים, מטבחון, מקלחת וכניסה נפרדת.

הפרויקט תוכנן בקפידה על ידי משרד האדריכלים קו מתאר, תוך מתן דגש לפרטיות מרבית של כל יחידה ולנראות חיצונית של כל קוטג'. מהחברה נמסר כי לאור הוותק הרב שצברו בתחום הבניה צמודת הקרקע, ידעו לייעל את התכנון בהתאם לדרישותיהם של הרוכשים.

בנוסף למשרד המכירות הפעיל הושק קוטג' לדוגמא מאובזר, מרוהט ומעוצב המאפשר להתרשם ממנו באופן מציאותי.לדברי אבי צרפתי: "בחרנו לגנן ולעצב את הקוטג' לדוגמא על מנת שיהווה כלי עזר מכירתי. לעיתים בחללים גדולים קשה לעין לקלוט את תפיסת המרחב בעוד כשהחללים מרוהטים ניתן לראות עד כמה כל חדר וחדר מרווח ואת הפוטנציאל הגלום בבתים".

לחברת צרפתי שמעון ניסיון עשיר ורב שנים בבניית פרויקטים איכותיים של צמודי קרקע, ובנתה עד היום מאות יחידות באשדוד: שכונת בוסתן באשדוד עם 86 קוטג'ים, צרפתי וילג'-שכונת קוטג'ים ייחודית עם רחובות הולנדיים בת 90 יח"ד ועוד.

שכונת פסגות אפק מתוכננת לכלול כ-14,000 יח"ד, מתוכן פחות מ-500 צמודי קרקע וכל השאר בבניה רוויה. הפרויקט של צרפתי שמעון מהווה אחת מההזדמנויות האחרונות לרכוש צמוד קרקע בשכונה חדשה ובמיקום המשלב קרבה לגוש דן ולחיק הטבע. סביבת השכונה עשירה בשמורות טבע וגנים פורחים, דוגמת הגן הלאומי מגדל צדק, יער ראש העין ועוד. בנוסף, כבר היום חלק מהתשתיות קיימות בשכונה כגון: בתי ספר, גני ילדים, בתי כנסת, קאנטרי קלאב ועוד ".