יום חילופי השלטון: מועצת הנוער החליפה ליום אחד את הנהלת עיריית נשר - 0404
+
יום חילופי השלטון: מועצת הנוער החליפה ליום אחד את הנהלת עיריית נשר דוברות עיריית נשר

יום חילופי השלטון: מועצת הנוער החליפה ליום אחד את הנהלת עיריית נשר

עיריית נשר, בשיתוף עם יחידת הנוער בעירייה ועם מועצת התלמידים בעיר, קיימו ביום ראשון השבוע את "יום חילופי השלטון", במסגרתו החליפו התלמידים את בכירי העירייה בניהול העיר.

ראש העיר נשר, אבי בינמו, מסר את "מפתח העיר" לידיו של יו"ר מועצת הנוער העירונית מטר פישר, שהפך ל"ראש העיר ליום אחד" ואילו סיו"ר מועצת הנוער, שקד בוזגלו, החליף את מנכ"ל העירייה, מיכל ליבנה. את ישיבת העבודה השבועית של העירייה קיימו חברי מועצת הנוער בשיתוף עם הנהלת העירייה, למדו מבכירי העירייה על עבודתם, התלוו אליהם בתפקידים ואף החליפו אותם בתפקידם למספר שעות.

כך, למשל, את מבקר העירייה, גלעד השג, החליפו מבקר מועצת הנוער: תמיר שני ואביטל קליינר, את דובר העירייה, איל לרמן, החליפו דובר מועצת הנוער עומרי זודיק ומוריה חי, את היועץ המשפטי לעירייה, עו"ד אלכס טנדלר, החליפה נועה מני – יו"ר הוועדה המשפטית במועצת הנוער, את מקומו של מנהל רשת המתנסים, וינו טרפה, מילא: אביתר בראון – יו"ר ועדת נוער וקהילה, את מנהל מחלקת הרווחה, אופיר אבוחצירה, החליפה מאיה כהן – מזכ"ל מועצת הנוער, במחלקת החינוך – תפס את מקומה של לוטם קירמאייר, נציג התלמידים: דניאל יעקבלב, ואת ניהול המוקד העירוני במקום יוסף צמרת קיבלה: רחל רוסינסקי. את יום חילופי השלטון ריכז והוביל מנהל יחידת הנוער בעיריית נשר, אור מורדו.

ראש העיר, אבי בינמו: "נשר היא עיר טובה. יש לנו נוער חכם, סקרן ודעתן. אני שמח על ההזדמנות שניתנה לשתף את הנוער בניהול העיר ולהציג למועצת הנוער כיד מתנהלת העירייה, כיצד מתקבלות ההחלטות וכיצד יוצאות לפועל התוכניות".

יו"ר מועצת הנוער העירונית, מטר פישר: "בשם מועצת הנוער העירונית אנו מודים לראש העיר, למנכל העירייה, למנהל יחידת הנוער ולהנהלת העירייה, על תרומתם למען הנוער. יש לנו דלת פתוחה אצל ראש העיר ובעירייה. שמחנו על ההזדמנות לקדם את בני הנוער וצרכיהם מול מקבלי ההחלטות".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com