זהירות חיידקים: אזהרה לציבור מביצים עם חותמת מזויפת. החברה לציבור: ״אין לצרוך ויש להשמידן״ - 0404
זהירות חיידקים: אזהרה לציבור מביצים עם חותמת מזויפת. החברה לציבור: ״אין לצרוך ויש להשמידן״

זהירות חיידקים: אזהרה לציבור מביצים עם חותמת מזויפת. החברה לציבור: ״אין לצרוך ויש להשמידן״

זהירות: חיידקים! חברת יש מעוף בגליל מודיעה לציבור להפסיק לצרוך ביצים אשר נושאות חותמת מזויפת של יש מעוף בעלת הקוד: אל16 (תאריך אחרון לשיווק 6.2.18, במקרר 8.3.18) בעקבות בדיקת מעבדה בה נמצאה סלמונלה אינטריטידיס בביצה הנושאת חותמת זו.

חברת יש מעוף בגליל מבהירה כי מדובר בביצים מזויפות אשר לא יוצרו ולא שווקו על ידי החברה. עם זאת, לשם שמירה על בריאות הציבור ולבקשת משרדי הבריאות והחקלאות, מודיעה החברה לציבור כי אין לצרוך ביצים אלה ומי שנתקל בהן מתבקש להשמידן.

חברת יש מעוף בגליל מבקשת להבהיר כי בדיקות שנערכו בשבועות האחרונים בלולי החברה נמצאו תקינות לחלוטין. בנוסף, בעקבות מקרי זיוף קודמים נדגמו ביצים שיוצרו על ידי החברה ונמצאו תקינות לחלוטין גם כן.

החברה פועלת בהתאם להנחיות משרד הבריאות ומשרד החקלאות ומשתפת עימם פעולה באופן מלא, לרבות מסירת כל פרטי האצוות שיוצרו בתאריכים הרלבנטים.

יודגש כי יש מעוף פנתה מספר פעמים לרשויות אכיפת החוק – לרבות בהגשת תלונה למשטרה – בעניין מגפת זיופי הביצים, אשר פוגעת פגיעה קשה בבריאות הציבור ובפרנסת המגדלים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]