הרב שמואל אליהו: ״הצבא שייך לאבא של ליברמן? אנחנו נעמוד מול הרכבת הדוהרת״ - 0404
הרב שמואל אליהו: ״הצבא שייך לאבא של ליברמן? אנחנו נעמוד מול הרכבת הדוהרת״ נבו כץ

הרב שמואל אליהו: ״הצבא שייך לאבא של ליברמן? אנחנו נעמוד מול הרכבת הדוהרת״

הרב שמואל אליהו, לקח חלק בפאנל 'שעלים' בכנס העולמי למשפט עברי והמשיך בביקורתו החריפה כנגד הרמטכ"ל וראשי צה"ל. הרב אליהו כינה את דברי שר הבטחון ״חוצפה״ ואמר שהוא מתנהג כאילו ״הצבא של אבא שלו״. הוא קרא לדברי דובר צה"ל שקר ובוז לציונות הדתית והוסיף כי מתנהלת מלחמה בין הציונות הדתית ובין צה"ל.

הרב אליהו: "כרגע האידיאל בצה"ל הוא שתי דמויות על מגדריות . שיוויון מלא בין המינים. אין הבדלזה היעד . אשה תלבש כלי גבר. לטשטש את הגבולות. והרכבת הזו דוהרת אך אפשר לעצור את הרכבת הדוהרת הזאת. הצבא שייך לאבא של ליברמן? מה זה החוצפה הזאת? אתה תסתום לנו את הפה? אנחנו נעמוד מול הרכבת הדוהרת!

בהתחלה הצבא עוד אמר שלא יוריד דבר מהיעילות הצבאית ואנו וראים שבסוף שמים ספסל ליד הקיר בבוחן מסלול. אלוהים ברא אותנו שונים. יש מסמך צבאי שגם אומר זאת. אמרו לי בחוגים חרדיים "אם ככה הצבא מתנהג אליכם ומבזה אתכם תגידו ביי שלום! תחסמו צמתים וזהו." אם צהל יחלש ב-30 אחוז של הציונות הדתיתזה מחיר שאף אחד לא מוכן לקחת על ראשו, אך  כמה ניתן להתעלם מהמציאות ולמתוח את החבל? הרמטכל צריך להבין שחבל שנמתח ונמתח ונמתח בסוף יקרע . ראיתם איך דו"צ משקר ובז לדתיים. אומר דברים שלא היו ולא נבראו על גיוסי בנות דתיות לצה"לכך ליבסקינד פרסם.

יש פה מלחמה, ובמלחמה הזאת אפשר לנצח וצריך לנצח אנחנו לא פטורים מהצורך להלחם וצריך לדעתהתלמידים ביידים שלנולא שלהם. גם הבנות מהאולפנות שלנו. צריך לפעול בכל המישורים. רק בישראל וצפון קוריאה יש חובת גיוס נשים. ראש אכא  אמר שהוא לא ענין צבאי אלא ערכי . צריך להלחם בסתימת הפיות חושבים שנעמוד מהצד שכל זה קורה.אני קורא לכל אחד מכם טלפון אישי לנפתלי בנט ולמחות על המצב".

הרב ניסימי, יו"ר רשת שעלים: ״הכינוס לא בא לחזק את הרב שמואל אליהו, אלא הרב אליהו בא ומחזק אותנו. העם איתנו וכדאי שהתקשורת תבין את זה. המאבק פה על הרוח ואנחנו מחזקים את המסורת והיהדות״.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]