פרס החינוך לשנת 2017 יוענק לחולון - 0404
פרס החינוך לשנת 2017 יוענק לחולון משרד החינוך

פרס החינוך לשנת 2017 יוענק לחולון

פרס החינוך היישובי לשנת תשע"ז – 2017 יוענק השנה לעיר חולון, כך הודיע שר החינוך נפתלי בנט. את ההחלטה להמליץ על העיר חולון, קיבלה מנהלת מחוז תל אביב חיה שיטאי שברכה את ראש העיר מוטי ששון ואת כל השותפים לזכייה  העוסקים במלאכת החינוך בעיר.

שר החינוך נפתלי בנט: "למערכת החינוך הישראלית יש מובילי דרך. מובילי דרך יצירתיים, ערכיים ופורצי דרך. אני מברך מכל הלב את שותפינו לעשייה החינוכית, את הרשויות הזוכות, את ראשי הרשויות, את מנהלי האגפים, את המנהלים, שמשמשים כעוגן של המערכת, את המורים שנמצאים הלב העשייה,  ואת כל הצוותים החינוכיים. ולתלמידים אני אומר: אתם שזכיתם".

מנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבואב: "חינוך במאה ה-21 הוא חינוך לערכים, חינוך למימוש עצמי ולסובלנות, חינוך למנהיגות וליזמות. מערכת החינוך התברכה במנהיגות חינוכית יוצאת דופן, ואני משוכנע שבזכות פועלם של אנשי החינוך ברשויות הזוכות, כולם כולל כולם, בשנת ה-70 לעצמאותה צועדת מדינת ישראל לשגשוג ולצמיחה".

פרס החינוך היישובי מוענק ליישובים שבלטו בהשקעה יתרה בחינוך, ובביצוע תהליכים ייחודיים וחדשניים בתחום החינוך ביישובם. הפרס ניתן כהוקרה על איכות ומצוינות, והוא פועל יוצא של השקעה מיוחדת בקידום מערכת החינוך  הפורמאלי והבלתי פורמאלי.

7 רשויות מקומיות בארץ זכו השנה בפרס היוקרתי של משרד החינוך. במסגרת הזכייה בפרס, יוענק לכל אחת מהרשויות פרס כספי בסך 100 אלף ש"ח, אשר יושקעו בפרויקט חינוכי ברשות. טקס הענקת הפרס יתקיים ב-14.3 בירושלים במעמד שר החינוך ומנכ"ל המשרד.

חברי ועדת פרס החינוך היישובי של משרד החינוך בראשותה של המשנה למנכ"ל, גילה נגר ביקרו בשבוע שעבר בחולון והתרשמו עמוקות מהעשייה החינוכית, מהתרומה הערכית חינוכית של ראש העיר, מהמנהיגות החינוכית והפעילות סביב השעון לבניית תכניות חינוך חדשניות בדגש על מעורבות אישית וחברתית, וטיפוח אקלים מיטבי.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]