מחנכת עודדה תלמידי כיתה ז׳ לשיעורי בית תוך דימויים מיניים: ״תעשה אותי על המיטה, הרצפה - העיקר שתעשה״ - 0404
מחנכת עודדה תלמידי כיתה ז׳ לשיעורי בית תוך דימויים מיניים: ״תעשה אותי על המיטה, הרצפה – העיקר שתעשה״ 0404

מחנכת עודדה תלמידי כיתה ז׳ לשיעורי בית תוך דימויים מיניים: ״תעשה אותי על המיטה, הרצפה – העיקר שתעשה״

מה קורה במערכת החינוך שלנו? מחנכת ומורה למתמטיקה בחרה בדרך של דימויים מיניים כדי לעודד את התלמידים והתלמידות שלה בבית הספר המסורתי בירושלים להכין שיעורי בית.

המחנכת, (שמה המלא שמור במערכת חדשות 0404) חילקה נייר שעליו כתבה לכל התלמידים והתלמידות בכיתה ז׳: ״תעשה אותי עכשיו! תעשה אותי על המיטה, תעשה אותי על השולחן. מצידי, אפילו תעשה אותי כאן עכשיו על הרצפה מול הטלוויזיה! לא ממש משנה לי, העיקר שתעשה אותי כמו שמעולם לא עשית! תודה, שיעורי הבית שלך״.

הכיתוב המתייחס לשיעורי הבית, תוך דימוי מיני, מוכר בקרב סטודנטים. המלל מסתובב מזה כמה שנים ברשתות החברתיות, אלא שמורה בישראל לא אמורה למסור לתלמידיה נייר עם דימויים מיניים ובטח לא לתלמידים ולתלמידות קטינים.

המקרה אירע לפני כמה חודשים, אך כעת סיפר אחד ההורים לחדשות 0404 על המקרה: ״הבת שלי קיבלה את זה מהמורה יחד עם החברים שלה בכיתה. ראינו את זה ונתקפנו הלם. מדוע ילדה בגיל 13-14 צריכה לקבל מסרים מיניים מהמורה שלה? מה קורה לנו? להיכן עוד נתדרדר״.

אם לבת נוספת בבית הספר המסורתי בירושלים לחדשות 0404: ״מבירור שעשיתי עולה שכולם קיבלו את הנייר הזה. מבחינתי – זו זוועה. אין לי מילה אחרת להגדיר זאת. אני לא מבינה מה עבר למורה בראש״.

דביר וסר, שנחשף לנייר שחילקה המורה לתלמידים ושוחח עם הורים בעניין, כתב היום (ד׳) לשר החינוך נפתלי בנט: ״שר החינוך נפתלי בנט, ראה איך מעודדים תלמידים קטינים בבית הספר המסורתי בירושלים להכין את שיעורי הבית. באים מחנכים ומפטמים את המוחות ולבבות התלמידים במחשבות זימה. נגמרו לי המילים״… (בתמונה: הנייר שקיבלו התלמידים מהמחנכת).

0404

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]