ירדו מהפסים: הנהלת מכללת בית ברל ביקשה מהמרצים והסטודנטים לחתום על עצומה נגד ״גירוש הפליטים״ - 0404
ירדו מהפסים: הנהלת מכללת בית ברל ביקשה מהמרצים והסטודנטים לחתום על עצומה נגד ״גירוש הפליטים״ 0404

ירדו מהפסים: הנהלת מכללת בית ברל ביקשה מהמרצים והסטודנטים לחתום על עצומה נגד ״גירוש הפליטים״

הקו השמאלני של המוסדות האקדמאים בישראל מקבל ביטוי גם בנושא המסתננים הזרים. לחדשות 0404 נודע כי ראשי המכללה האקדמית בית ברל שיגרו אימייל לכלל המרצים, הסגל וכן לסטודנטים ובו בקשה כי יחתמו על עצומה נגד ״גירוש הפליטים המתוכנן״.

בהודעה שנשלחה בדואר האלקטרוני בשמם של נשיאת המכללה, סגן הנשיאה והמנכ״ל, הובהר למרצים, לסגל ולסטודנטים כי ראשי המכללה מתנגדים לגירוש המסתננים מישראל ולאחר שכולם יחתמו על העצומה, היא תועבר ״לגורמי השלטון הרלוונטיים״. עוד הובהר, כי העצומה תפורסם במשך שבוע באתר המכללה באינטרנט.

בהודעה שנשלחה בדואר האלקטרוני צוין כי, ״החלטנו שראוי שגם קולנו, סגל אקדמי, סגל מנהלי וסטודנטים במכללה האקדמית בית ברל, ישמע בעת הזו בהקשר לגירוש הפליטים המתוכנן. אנחנו מזמינים אותך להצטרף בחתימתך לעצומה משותפת לכולנו, אותה נעביר בהמשך לגורמי השלטון הרלוונטיים. העצומה תפורסם למשך שבוע בפורטל המכללה. ניתן להגיע אליה ישירות בקישור הבא״…

סטודנט בבית ברל לחדשות 0404: ״חצופים ממדרגה ראשונה. מה הם מערבבים לנו את הפוליטיקה המסריחה שלהם? כיצד הם ינהגו במי שלא יחתום? יתנקמו בו במסגרת הלימודים? מישהו חייב לעשות סדר במה שקורה בתוך המכללות. תנו לנו ללמוד בשקט ותפסיקו לדחוף לנו את האג׳נדות הפסיכיות שלכם! הם לא מבינים שהם בדעת מיעוט ולא מייצגים את הסטודנטים בישראל״?

גורם במכללה לחדשות 0404: ״ומה עם איש סגל שמבקש לשמור על עילום שמו? מה עם אנשי הסגל שלא יחתמו? יוכלו להמשיך ולעבוד במוסד? כשגרשו את אנשי גוש קטיף גם העלו לרשת עצומה? חצופים״. (בתמונה: המייל שנשלח).

 
 
 
 
 
 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]