נתניהו על הפרסום ב״ידיעות אחרונות״: ״ידיעה שקרית נוספת - דוגמה חיה לפייק ניוז״ - 0404
נתניהו על הפרסום ב״ידיעות אחרונות״: ״ידיעה שקרית נוספת – דוגמה חיה לפייק ניוז״ שלמה מור

נתניהו על הפרסום ב״ידיעות אחרונות״: ״ידיעה שקרית נוספת – דוגמה חיה לפייק ניוז״

ראש הממשלה בנימין נתניהו תקף את העיתון ״ידיעות אחרונות״ לאחר שמשרד המשפטים הגדיר את הידיעה שפורסמה בו הבוקר (ג׳) כ״ידיעה כוזבת״, לאחר שנטען כי המשטרה פנתה ליועמ״ש בבקשה לחקור את נתניהו בפרשת הצוללות.

נתניהו: ״הבוקר פרסם ״ידיעות אחרונות״ ידיעה שקרית נוספת לפיה היועץ המשפטי לממשלה מסרב לאפשר למשטרה לחקור אותי בפרשת הצוללות. כמה שעות לאחר מכן פרסם משרד המשפטים הכחשה גורפת: ׳אין שחר לטענה כאילו חוקרי המשטרה העבירו ליועץ המשפטי לממשלה בקשה לגבות את עדותו של ראש הממשלה בפרשת הצוללות וכלי השיט, ושהוא לא נתן אישור לכך. בקשה כזו לא הועברה עד כה ליועץ המשפטי לממשלה וגם לא לפרקליט המדינה או לפרקליטות המלווה. בהקשר זה, הידיעה שפורסמה כוזבת לחלוטין׳.

הנה עוד דוגמה חיה לפייק ניוז, כפי שקורה כמעט כל יום במסגרת קמפיין ההכפשות שמטרתו הפלת ממשלת הליכוד בראשותי שלא באמצעות הקלפי. בניגוד למה שחושבים בתקשורת, הציבור חכם ומבין בדיוק מה מנסים לעשות כאן. גם הפעם זה לא יעזור להם. אתם כבר יודעים למה״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]