בן דהן בטקס חנוכת כביש נבי אליאס: "פתיחת הכביש היא אמירה - תושבי יו"ש אינם סוג ב'" - 0404
צילום: אידית דרויאן

בן דהן בטקס חנוכת כביש נבי אליאס: "פתיחת הכביש היא אמירה – תושבי יו"ש אינם סוג ב'"

סגן שר הביטחון אלי בן דהן, אמר בטקס חנוכת כביש נבי אליאס במעמד ראש הממשלה כי, פתיחת הכביש היא אמירה – תושבי יו"ש אינם סוג ב'.

בן דהן: "עוקף נבי אליאס הוא העוקף הראשון שהממשלה הזאת בראשות ראש הממשלה נתניהו משלימה את התכנון וגם את הסלילה שלו. בעקבות העוקף הזה יבואו העוקפים הבאים: עוקף חווארה, עוקף אל ערוב, שיקוע קלנדיה ושאר הכבישים.

אני רוצה להדגיש 800 המיליון אינם קשורים לעוקף הזה, עוקף נבי אליאס הוא העוקף שכספים שהבית היהודי בהסכם עם ממשלת הליכוד השיג כדי שהעוקף הזה יבוצע. 800 המיליון יסייעו לנו להשלים את עוקף חווארה, עוקף אלערוב ואת שיקוע קלנדיה.

השלמת הסלילה של כביש נבי אליאס היא אמירה, היא אמירה שממשלת ישראל החליטה, שתושבי יהודה ושומרון אינם תושבים סוג ב'. אנחנו משווים את התשתיות ביהודה ושומרון למהפכה הגדולה של התשתיות במדינת ישראל".

באירוע שהתקיים ביישוב צופים נכחו גם השותפים לפרויקט: שר התחבורה ישראל כץ, ראש מועצת שומרון יוסי דגן וסגנו דוידי בן ציון, ראש מועצת קרני שומרון יגאל להב, ראש המינהל האזרחי תא"ל אחוות בן חור, מנכ"ל נת"י ניסים פרץ.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]