למרות הקור המקפיא: מאות משתתפים במפגש של תומכי ישראל בקנדה - 0404
למרות הקור המקפיא: מאות משתתפים במפגש של תומכי ישראל בקנדה דניאל דיין

למרות הקור המקפיא: מאות משתתפים במפגש של תומכי ישראל בקנדה

בקנדה התקיימו לאחרונה מפגשים עם מנכ"ל ארגון "לב העולם", בערים טורונטו, ניאגרה ומיססוגה. ארגון "לב העולם" הוא יוזמה שקמה כמענה לחרם העולמי על מוצרים מיהודה והשומרון. במסגרת היוזמה נשלחות מידי חודש אלפי חבילות של מוצרים מיו"ש לאזרחים מחו"ל שמעוניינים לתמוך ביצרנים ביהודה ושומרון.

"פגשנו מאות רבות של אנשים בהרצאות שונות", מספר עו"ד נתי רום, מייסד הארגון. "היה מאוד קר, מינוס 22 מעלות, ולמרות זאת הייתה נוכחות מרשימה של אנשים שהגיעו, התרגשו לשמוע על היוזמה, הצטרפו והביעו את נכונותם לתמוך ולחזק את ציבור המתיישבים והיצרנים ביהודה ושומרון".

בימים אלו רוב שטחה של קנדה מושלג, והאזרחים נוטים פחות לצאת מהבית. למרות זאת, נרשמה נוכחות מרשימה של מאות משתתפים במפגשים השונים. במפגשים הועברו לאורחים חומרי הסברה על המתרחש ביהודה ושומרון 'מהשטח' וקריאה לקחת חלק פעיל בפריחתו הכלכלית של האזור.

בקרב המשתתפים בלטה נכונות רבה לקחת חלק ורבים מהם ביקשו לקבל חבילות של מוצרים מיו"ש ששולח הארגון. "היה מאוד מעניין ומיוחד", סיפרה אחת המשתתפות במפגש בטורונטו. "שמחנו לשמוע את מה שקורה בארץ ממקור ראשון, ואת הסיפור המיוחד של עו"ד נתי רום. המוצרים היו מאוד מיוחדים ואנחנו שמחים שיש לנו דרך לתמוך ביהודה והשומרון גם מרחוק".

לב העולם

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]