גורם בבית הלבן: ״ביטול חובת ויזה לישראלים לארה״ב - עוד לפני מעבר השגרירות לירושלים״ - 0404
גורם בבית הלבן: ״ביטול חובת ויזה לישראלים לארה״ב – עוד לפני מעבר השגרירות לירושלים״ 0404

גורם בבית הלבן: ״ביטול חובת ויזה לישראלים לארה״ב – עוד לפני מעבר השגרירות לירושלים״

עוד לפני שתועבר השגרירות לירושלים, יזכו ישראלים למתנה נוספת מארה״ב. לחדשות 0404 נודע כי ממשל טראמפ מתכוון לבטל את הנוהל והצורך של ישראלים בויזה כדי להכנס לארצות הברית עוד לפני מעבר השגירורת האמריקנית מתל אביב לירושלים – מעבר שצפוי להתבצע עוד לפני סוף השנה הבאה.

גורם בבית הלבן לחדשות 0404: ״ביטול חובת ויזה לישראלים לכניסה לארה״ב יתבצע עוד לפני מעבר השגרירות לירושלים. אנחנו מאמינים שזה ממש מתקרב. יש דיונים בין ישראל לארה״ב בעניין ויש הבנות כלליות. המטרה – להכריז על כך עוד בעידן השגרירות בתל אביב וזה יכול לקרות מהר מהמצופה. אף אחד בממשל טראמפ לא חושב שישראלים צריכים לעבור את ההליך המיותר הזה. יש דרכים אחרות להבטיח בטיחות ואת ביטחונה של ארה״ב ושני הצדדים בארה״ב וישראל, מבינים זאת״.

הגורם, התייחס לנושא מאגר טביעות האצבע שדרשה ארה״ב. שני הצדדים מוכנים ללכת בנתיב זה, עם מעט שינויים שלא יפגעו בפרטיות הישראלים הנכנסים לארה״ב.

0404

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]