המשטרה: ״דוחים בשאט נפש קמפיין שמטרתו ליצור דה לגיטימציה לתפקידו של היועמ״ש״ - 0404
המשטרה: ״דוחים בשאט נפש קמפיין שמטרתו ליצור דה לגיטימציה לתפקידו של היועמ״ש״ איציק הררי, דוברות הכנסת

המשטרה: ״דוחים בשאט נפש קמפיין שמטרתו ליצור דה לגיטימציה לתפקידו של היועמ״ש״

משטרת ישראל מבהירה כי היא דוחה בשאט נפש את הפרסומים בתקשורת הפוגעים ביועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט. מטרת הקמפיין – לחץ על היועץ המשפטי לממשלה להגיש כתב אישום כנגד ראש הממשלה, בנימין נתניהו, למרות שנראה כי אין שום ראיות לשוחד מצידו של ראש הממשלה.

מהמשטרה נמסר כי, ״לאחרונה, מתפרסמים פרסומים שונים, כולל היום, שמטרתם ליצור דה לגיטימציה לתפקידו של היועץ המשפטי לממשלה, לסמכויותיו ולתהליך קבלת ההחלטות על שולחנו. זאת, תוך טענות לחוסר גיבוי של היועץ למאמצי משטרת ישראל להילחם בשחיתות ולממש את יעודה. משטרת ישראל דוחה את הקמפיין הזה בשאט נפש.

בין המשטרה, הפרקליטות והיועץ המשפטי לממשלה מתקיים שיתוף פעולה הדוק, מקצועי ופורה. כלל המערכות מחויבות לפעול כאיש אחד להיאבק בפשיעה ובשחיתות שלטונית.

מבחנה של המערכת הוא אך ורק במיצוי המאמצים לחקר האמת ובקבלת החלטות בתחום אכיפת הדין לפי המבחן הראייתי ואינטרס הציבור, וכך פועלת המשטרה ביחד עם הפרקליטות והיועץ המשפטי לממשלה״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]