מתגייסים למען משפחת ליפניק שאיבדה את שני הילדים - הכנסו וסייעו - 0404

מתגייסים למען משפחת ליפניק שאיבדה את שני הילדים – הכנסו וסייעו

עם ישראל שוב מוכיח את הלב הרחב שלו. ביום שלישי בלילה אירעה תאונות הדרכים המזעזעת. משפחה שלמה נהרסה ברגע. משפחת ליפניק משבי שומרון. אב, אם, שלושה בנים ובת נפגעו מרכב ערבי שנסה בפראות ברכב ליד היישוב שבי שומרון.

התוצאה הקשה והכואבת: הבת אורי בת 12 והבן רואי אהרון בן 8 נהרגו. האם נפצעה קשה, הבן הבכור שחגיגת בר המצווה שלו אמורה להערך ביום ה-30 לאבל על אחיו ואחותו שנהרגו – נפצע קשה. האב והתינוק נפצעו באורח קל.

חבריהם בישוב החליטו לסייע להם בשעה הקשה הזו. תוך שעה מהרגע שנפתח גיוס ההמונים לגיוס הכסף עבורם, כשהיעד שנקבע הוא 450,000 ש״ח, גוייסו 100,000 שקלים.

"זה מרגש", סיפרה מנורה חזני דוברת הישוב וחברה של המשפחה והוסיפה: "החיבוק הזה שאנחנו מקבלים מעם ישראל בשעות הקשות האלה, מזכיר לנו איזה עם יש לנו. זה בכלל לא ברור מאליו. אנחנו רוצים להגיד תודה. מאד כואב לנו. לבנו עם אהד, שירלי והמשפחה. אנחנו יודעים שלפניהם עומדת תקופה לא פשוטה של שיקום והתמודדות פיזית ונפשית. אנחנו רוצים להוריד מהם את הדאגה הכלכלית. זה המעט שאנחנו יכולים לעשות".

האם שירלי שפצועה קשה עדיין מורדמת ומונשמת וכלל לא יודעת שבנה ובתה נהרגו.

"אנחנו מקווים שנוכל לסייע למשפחה היקרה הזו שעברה אסון כל כך כבד בכל דרך", אמר ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן – חבר קרוב של המשפחה. ״הלב פשוט נשבר. אנחנו כאן בשבילם״.

בועז גולן, מייסד חדשות 0404: ״חובתנו לסייע למשפחה היקרה. עם ישראל ערבים זה לזה ועל כן החלטנו שכל מי שיתרום למשפחה סכום של 5,000 ש״ח ומעלה, יקבל ללא כל תמורה או תוספת (במידה וירצה) חבילת פרסום באתר ובאפליקציות 0404 בסכום שתרם. מתפלל להחלמה מהירה של בני המשפחה היקרה. עם ישראל כולו אתכם״.

לתרומות לחצו כאן

באדיבות המשפחה

לתרומות לחצו כאן

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]