רה"מ חשף את פרויקט הדגל של הבריאות הדיגיטלית. מנכ"ל SAP: "אין ממשלה אחרת בעולם שעשתה זאת במהירות כמוכם" - 0404
רה חיים צח, לע״מ

רה"מ חשף את פרויקט הדגל של הבריאות הדיגיטלית. מנכ"ל SAP: "אין ממשלה אחרת בעולם שעשתה זאת במהירות כמוכם"

רה"מ חשף את פרויקט הדגל של הבריאות הדיגיטלית, הצפוי להיות מנוע הצמיחה החדש של ישראל בפגישה עם מנכ"ל SAP, פרויקט הבריאות הדיגיטלית הוא יוזמה של נתניהו שנחתמת בימים אלה. נתניהו הציג את היוזמה למנכ"ל SAP ביל מקדרמוט בפגישתם אמש בדאבוס.

נתניהו: "אני רוצה לשוחח איתך על נושאים רבים. כבר היית בעבר בישראל ואנחנו רוצים שתבקר יותר בישראל. אבל ספציפית יש לנו פרויקט שאתו יצאנו לדרך של בריאות דיגיטלית. נשמח אם תהיו שותפים, מדובר בהזדמנות אדירה".

ביל מקדרמוט מנכ"ל SAP אמר: "זהו דיל, אנחנו בעסק. רה"מ, יהיה לנו לעונג לעשות זאת איתך. זה נשמע מלהיב מאוד. הממשלה שלכם מתנהלת בצורה יוצאת מן הכלל. אין ממשלה אחרת בעולם שעשתה זאת. אז קודם כל, תודה רבה על העסקים אתכם".

היוזמה, המתוקצבת במיליארד ש"ח לחמש שנים, תובא בפני הממשלה בשבועות הקרובים. ישראל היא החלוצה בעולם בתחום זה. הפרוייקט נועד לקדם פיתוח רפואה מותאמת אישית ורפואה מונעת שתייצר מהפכת בריאות.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]