צו סגירה למסעדת קינג סולומון בעיר העתיקה בשל סכנה ממשית לבריאות ושלום הציבור - 0404
צו סגירה למסעדת קינג סולומון בעיר העתיקה בשל סכנה ממשית לבריאות ושלום הציבור חדשות 0404

צו סגירה למסעדת קינג סולומון בעיר העתיקה בשל סכנה ממשית לבריאות ושלום הציבור

עיריית ירושלים הוציאה צו סגירה מיידי למסעדת קינג סולומון בעיר העתיקה בשל סכנה ממשית לשלום ובריאות הציבור. במקום התגלו ליקויים תברואתיים קשים כמו הימצאות תיקנים וחרקים על קירות המסעדה ומעל מזון חשוף, העסק היה צפוף מאוד, מלוכלך מאוד, עם מזון על הרצפה בתוך כלים מלוכלכים, ללא כיורים לשטיפת ידיים לעובדי העסק ורק עם כיור אחד לשטיפת כלים. בנוסף, לא ניתן היה להבין היכן מטופל חומר הגלם בעסק כמו טחינת בשר והטיפול במוצרי מאכל נוספים. כמו כן, מקרר השתייה באזור מכירת בקבוקי השתייה עמד לצד מוצרים מצוננים מהחי – דבר חמור ביותר הגורם לזיהום צולב. יש להדגיש כי המסעדה פעלה ללא רישיון עסק.

בית המשפט לעניינים מקומיים קיבל את בקשת העירייה למתן צו סגירה מיידי למסעדה. הבקשה הוגשה ב-04.01.18 לאחר שנתגלה בביקורת שבוצעה במקום על ידי מספר גורמים ביניהם משרד הבריאות, העירייה, משטרת ישראל וגורמים נוספים כי קיימת סכנה מיידית לבריאות ושלום הציבור.

בנוסף, לבקשה צורפו דו"ח ביקורת של משרד הבריאות וכן תמונות שתועדו בביקורת שנערכה ביום 02.01.18  בעסק. כאמור, בית המשפט קבע כי יש להיעתר לבקשה וציווה על סגירה מיידית של העסק.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]