מיהו האינסטלטור שלך - 0404
מיהו האינסטלטור שלך pixabay.com

מיהו האינסטלטור שלך

סתימה בביוב מתרחשת  בדרך כלל בדיוק בזמן הלא נכון. תמיד זה ייקרה בדיוק כשאתם ממש ממהרים להתקלח או שישנם מלא כלים לשטיפה בכיור ואתם תקועים כי במקרה כזה אין מה לעשות חוץ מלהתקשר לאינסטלטור שלכם. ישנם  אנשים שמחזיקים מספר טלפון של איש מקצוע קבוע שמגיע אליהם בכל פעם שמתרחשת תקלה בצנרת של הבית. אין ספק שזוהי השיטה הטובה ביותר כל עוד אתם סומכים אליו. במקרים רבים לאנשים אין אינסטלטור בהישג יד ואז הם צריכים להתחיל לחפש איש מקצוע שיהיה זמין בזמן הקרוב ביותר.

עולם האינסטלציה הוא מורכב ועל כן תמיד כדאי לבחור רק בבעל מקצוע וותיק ומיומן שמחזיק בטכנולוגיה מתקדמת לאיתור נזילות ותיקון תקלות במהירות וללא נזק כספי גדול. בנוסף יש לוודא שהאינסטלטור הינו חבר באמנת השירות בישראל שמחויבים לשירות הוגן לכל אחד. עובדה זו תבטיח לכם שהתיקון יעשה תחת הביקורת של האמנה ולא יגבה מכם סכום כסף מופרז. העבודה כמובן תתבצע על הצד הטוב ביותר ובאחריות מלאה.

גם מתקנים וגם משפצים

חברה מקצועית תספק שירותים שונים שכוללים לא רק תיקונים איכותיים אלא גם אפשרות להזמין שיפוץ כולל לחדר האמבטיה וסקירה של מצב הצנרת באופן כללי. כיום יש בידי באינסטלטורים את כל הציוד הנדרש על מנת לאתר כל תקלה במהירות וללא נזק כספי כבד. איתור נזילות וגילוי בעיות במעמקי הביוב ניתן לביצוע בקלות באמצעות מצלמות שונות אשר מתבססות על חום, סאונד ודברים נוספים.

בנוסף ניתן לקבל גם שירות של איטום ומניעת נזילות. בחירת אינסטלטור אמורה להתבסס על מספר פרמטרים חשובים:

  • המלצות – חשוב לחפש המלצות על בעל המקצוע, זו גם הדרך הטובה ביותר על מנת להבין אם הלקוחות מרוצים מתפקודו.
  • כדאי לבדוק האם האינסטלטור הינו חבר באמנת השירות בישראל. עובדה זו תגביר את הסיכוי לעבודה מקצועית והוגנת מצד בעל המקצוע.
  • כאשר מגיע אליכם בעל מקצוע כדאי לבדוק שהוא עובד מסודר, מחזיק בכלים המתאימים

ומקצועי באופן כללי.

  • לוגו מסודר על כלי הרכב שאתו הגיע בעל המקצוע יכול להעיד על רצינות.
  • כדאי להתייעץ עם חברים או עם בני משפחה. המלצות כאלו הן תמיד טובות.
  • אינסטלטור טוב לא יסתפק בתיקון התקלה וייתן גם טיפים כיצד לשמור על הצנרת.

מה לעשות במקרה חירום

כמובן שבמקרים רבים תאלצו לחפש אינסטלטור תחת לחץ. תקלות רבות מתרחשות לפתע ואז צריך למצוא בעל מקצוע במהירות. במקרה כזה אין ממש זמן לחיפושים ארוכים ולעיתים תיאלצו להתפשר על חאפר שיגיע ויבצע תיקון זמני. אם אתם לא בטוחים ברמת התיקון שבוצע אז כדאי לפנות לבעל מקצוע שאתם סומכים עליו שיגיע ויבדוק. כמובן שבכל מקרה כדאי שיהיה בהישג יד מספר טלפון של אינסטלטור מומחה. עדיף לשמור אותו באנשי הקשר במכשיר הסלולרי.

מערכת הצנרת הביתית של היום היא מסועפת מאוד ותקלות רבות עשויות להיגרם כתוצאה משימוש לא הולם. סתימות רבות יקרו בגלל השלכת חפצים וחומרים לא מתאימים אל הביוב הביתי. חומרים כמו שמן, שיער ושאריות מזון עשויות לחולל בעיה ועדיף להימנע מכך. אם אתם מחפשים אינסטלטור כדאי לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא זה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]