במלאת שנה לפינוי: אירוע הצדעה לאלפי בני הנוער ותומכי עמונה - 0404
במלאת שנה לפינוי: אירוע הצדעה לאלפי בני הנוער ותומכי עמונה שלמה מור

במלאת שנה לפינוי: אירוע הצדעה לאלפי בני הנוער ותומכי עמונה

 

במלאת שנה לפינוי עמונה, יתקיים היום (חמישי), אירוע הצדעה לאלפי בני הנוער ותומכי עמונה שהיו עם תושבי עמונה בשעתם הקשה ביום הפינוי.
 
האירוע יתחיל בעליה המונית לעמונה בשעה 16.00 ובתפילה שתתקיים על חורבות בתי הישוב. לאחר מכן יתכנסו, משפחות, בני נוער ואורחים, לפתוח שולחנות ולפתוח את הלב באולפנת עפרה. בהמשך הערב ישאו דברים נציגי הנוער והאורחים: ראש המועצה האיזורית אבי רואה, אביחי בוארון והרב יאיר פאנק. לאחר מכן תתקיים במקום הופעה של הזמר הראל טל.
 
יו"ר מטה עמונה, אביחי בוארון: "ביום בו נחרבה עמונה נשבענו לא לשכוח את ההר בו חיינו 20 שנה. ביום בו גורשנו מביתינו נשבענו לעשות הכל כדי שמראות של פינוי יהודים כמותם ידענו במשך 2000 שנות מרדות הכנעה ופוגרמים, מראות כאלה לא יחזרו עוד.
 
מחר נעלה להר כדי להבטיח לעם ישראל לדורותיו, לא נשכח את עמונה ולא נוותר על רגב אדמה מאדמת המולדת. אנחנו ממשיכים בהווה ונמשיך גם בעתיד לעשות הכל כדי לחזור אליה בדין".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]