הולמס פלייס השלימה את רכישת מועדון הפרימיום של זאוס ברמת גן תמורת 15.75 מיליון ש"ח - 0404
הולמס פלייס השלימה את רכישת מועדון הפרימיום של זאוס ברמת גן תמורת 15.75 מיליון ש גיא אסייאג

הולמס פלייס השלימה את רכישת מועדון הפרימיום של זאוס ברמת גן תמורת 15.75 מיליון ש"ח

אחרי שרכשה את רשת גו אקטיב ומועדון גרייט שייפ בהרצליה, הולמס פלייס ממשיכה את מגמת ההתרחבות ואסטרטגיית הצמיחה המהירה, ומדווחת על השלמת רכישת מועדון זאוס ברמת גן.

בהתאם להסכם הנוכחי, תשלם הולמס פלייס 15.75 מיליון ש"ח, במקום 16.5 מיליון ש"ח כפי שדווח בעבר, ובנוסף תשלם הולמס פלייס לזאוספורט תוספת של 750 אלף שקל, אם ה-EBITDA המשוקללת של המועדון בגין התקופה החל מה-1 ביולי 2018 ועד ה-30 ביוני 2019, הינה לפחות 3 מיליון ש"ח.

הולמס פלייס נמצאת במו"מ לרכישת מועדוני כושר נוספים ולחברה אופציה לרכישת הזכויות גם במועדון הכושר זאוס במיקדו סנטר בתל אביב.

לדברי קרן שתוי, מנכ"ל קבוצת הולמס פלייס, "אנו שמחים מאוד עם השלמת רכישה אסטרטגית נוספת זו, ובדעתנו להמשיך ולבחון הזדמנויות צמיחה נוספות. זאוס, כמו גם יתר הרכישות שביצענו ושנבצע בעתיד, יוסבו במהירות למועדוני הולמס פלייס על פי הסטנדרטים הנהוגים בקבוצת הולמס פלייס ובמטרה להמשיך ולמנף את כוח המותג שלנו, שהינו המוביל בשוק".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]