דגן: "קורא לשרים לכנס ישיבת דחופה ולהוביל תכנית חירום לשיפור תשתיות האכיפה ביו''ש" - 0404
דגן: דוברות מועצה אזורית שומרון

דגן: "קורא לשרים לכנס ישיבת דחופה ולהוביל תכנית חירום לשיפור תשתיות האכיפה ביו"ש"

יוסי דגן, ראש המועצה האזורית שומרון, התייחס לנושא האכיפה והתשתיות בכבישי יו"ש בעקבות תאונת הדרכים הקטלנית הלילה (רביעי) שקטפה חייהם של שני ילדים לאותה משפחה בשומרון.

דגן: "לצערי גם אנחנו וגם מרחב שומרון פועלים כבר זמן רב בכדי לקבל תוספת של שוטרי תנועה. ולהגביר את האכיפה על הכבישים בשומרון והבקשות הרבות שלנו פשוט לא נענו לצערי אנחנו רואים נהיגה פרועה של ערביי האזור בכל המרחב. 

באותו כביש בדיוק נהרגה לפני פחות משנה תושבת עינב הישוב הסמוך. גם במקרה הזה בשל נהיגה פרועה של ערבי תושב המקום. אני חייב לומר ישנה תת אכיפה בכל יו"ש וזאת מכיוון שיש מי שלא רואה לנכון לספק כאן כוח אדם לנושא כפי שמספקים באזורים אחרים בארץ.  אין כמעט שוטרי תנועה ואין דגש מספיק על האכיפה ועל הנסיעה הפרועה של נהגים הערביים המקומיים ועל חינוך לתרבות נהיגה דבר שהיה יכול להציל הלילה הן את חיי הערבים והן את חיי היהודים בתאונה הנוראית הזו.

הכביש  בו אירעה התאונה הוא כביש שאין בו תאורה עם פיתולים וסיבובים ואין בו מספיק תשתיות. אני קורא לשר התחבורה והשר לבטחון פנים ששניהם אנשים טובים שאכפת להם. להוביל את הנושא ולכנס ישיבה דחופה יחד איתנו ולהוביל תכנית חירום לשיפור התשתיות והאכיפה בכל יו"ש. אסור שנראה עוד מקרים מזעזעים כאלו בוודאי אם יש מה לעשות בעניין".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]