נוהגים כמו מטורפים: הרכב הערבי נסע במהירות, סטה מהכביש והרג את ילדי משפחת ליפניק - 0404
נוהגים כמו מטורפים: הרכב הערבי נסע במהירות, סטה מהכביש והרג את ילדי משפחת ליפניק באדיבות המשפחה

נוהגים כמו מטורפים: הרכב הערבי נסע במהירות, סטה מהכביש והרג את ילדי משפחת ליפניק

חקירת התאונה בשומרון העלתה כי נהג הרכב הערבי הוא זה שגרם לתאונה הקטלנית, לאחר שנהג במהירות וסטה מהדרך.

בתאונה נהרגו הילדים אורי ורואי למשפחת ליפניק משבי שומרון.

מהמשטרה נמסר כי, הרכב הערבי סטה מהמסלול, איבד שליטה לאחר שככל הנראה נסע במהירות שאינה מתאימה לתנאי הדרך, פגע במעקה בטיחות, נזרק למרכז הכביש וחסם את נתיב נסיעת הרכב של משפחת ליפיניק משבי שומרון.

הוריהם של אורי ורואי ליפניק תרמו את הקרנית ועור ילדיהם.

יוסי דגן, ראש המועצה האזורית שומרון, שכנם וחברם של משפחת ליפניק שאיבדה שני ילדים בתאונה הנוראית ליד שבי שומרון, היה עם בני המשפחה לאורך הלילה בבית החולים.

״אנחנו קמים לבוקר קשה מאוד. משפחה צעירה ויפה. חברים טובים ותורמים לקהילה, איבדה אמש את היקר מכל. שני ילדים מקסימים כל כך. שני מלאכים. אי אפשר לתאר את הזעזוע והכאב. משפחת ליפניק עברה את הגירוש משא-נור והיא משפחה מדהימה ומיוחדת, מעמודי התווך של הקהילה בשבי שומרון.

המועצה האזורית שומרון ומשפחת שבי שומרון באבל כבד. אנחנו נפעל לסייע למשפחה המורחבת, לאם ולאב המשפחה ולאחים, לחזק אותם מכאן והלאה ולנסות לסייע בכל מה שניתן". בתמונה: משפחת ליפיניק. משמאל ליד האב – אורי ורואי ז״ל.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]