נתניהו בדרכו לדאבוס: "אקדם את מעמדה של ישראל, שכבר התגבש, כמעצמה טכנולוגית עולמית" - 0404
נתניהו בדרכו לדאבוס: 0404

נתניהו בדרכו לדאבוס: "אקדם את מעמדה של ישראל, שכבר התגבש, כמעצמה טכנולוגית עולמית"

ראש הממשלה בנימין נתניהו המריא לדאבוס לטובת השתתפות בפורום הכלכלי. נתניהו אמר כי יקדם את מעמדה של ישראל.

נתניהו: "אנחנו נפרדים עכשיו מסגן הנשיא פנס שנתן ביטוי יוצא מן הכלל לידידות העמוקה והחמה בין ישראל לארצות הברית. אנחנו נזכור תמיד את הנאום הנפלא והמאוד מרגש שלו בכנסת.

אני יוצא עכשיו לדאבוס, הפורום הכלכלי החשוב בעולם. אני אקדם שם את מעמדה של ישראל, שכבר התגבש, כמעצמה טכנולוגית עולמית. זה בא לידי ביטוי בביקור בשבוע שעבר בהודו, זה יבוא לידי ביטוי גם בפגישות שלי עם ראשי מדינות וראשי חברות עסקיות מן הגדולות בעולם.

הדבר הזה מסייע לנו להרחיב את המרחב הדיפלומטי שלנו, את הקשרים הביטחוניים והכלכליים, לטובת כלכלת ישראל, אזרחי ישראל וגם לביטחון ישראל.

בין המנהיגים שאפגוש שם, יהיו גם נשיא צרפת עמנואל מקרון וקנצלרית גרמניה אנגלה מרקל. אני אומר להם שהשבועות הקרובים הם ההזדמנות האחרונה לנסות ולהכניס תיקונים אמיתיים, אמיתיים ולא קוסמטיים, להסכם הגרעין המסוכן עם איראן. בכל מקרה, עם הסכם או בלי הסכם, המדיניות שלנו היא למנוע את התחמשותו של המשטר הטרוריסטי באיראן בנשק גרעיני, דבר שיסכן אותנו, את המזרח התיכון ואת העולם כולו".

 

– וידאו עלה לשרת

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]