ה"ספורטק" החדש יוצא לדרך בנווה שאנן - 0404
ה משרד שגב אדריכלים ומשרד אדריכל הנוף "קו בנוף"

ה"ספורטק" החדש יוצא לדרך בנווה שאנן

כ-5 מיליון ש"ח יושקעו ע"י העירייה בבנייתו של הספורטק החדש בשכונת נווה שאנן. הפארק המיועד לפעילויות ספורט ופנאי משתרע על שטח כולל של כ-9  דונם ויכלול בין היתר: מתחם רולר-הוקי מקצועי בו יתקיימו תחרויות ארציות ובינלאומיות עם טריבונה לכ-200 צופים, 2 מגרשי "סטירטבול", מתחם אימון ומתקני כושר ומסלול באורך 400 מטר שיקיף את המתחם כולו.

עוד יכלול הפארק אזורי פנאי שיוכשרו על דשא טבעי, מתחם מונגש ומוסדר לאירועי תרבות המוניים, שירותים ציבוריים, בית קפה, מערכת תאורה חדשה ודקורטיבית ומעבר מונגש להולכי רגל אשר יחבר בין רחוב רטנר לשמחה גולן. הפארק יאובטח באמצעות רשת מצלמות חדישה שתחובר למוקד המבצעי של עיריית חיפה ותאפשר מענה מידי של סיירת הביטחון לכל אירוע חריג 24 שעות ביממה. המצלמות יתריעו באופן אוטומטי על כל תנועה חשודה והם כוללות מערכות כריזה המאפשרות פנייה מרחוק אל השוהים בפארק. כל אלה יהפכו את הפארק למתחם פעילות אטרקטיבי להורים וילדים שיוכלו לקיים במקום מפגשים חברתיים של קבוצות ויחידים.

הפרויקט מבוצע ע"י חברת "שיקמונה" בליווי מקצועי של רשות הספורט העירונית והמחלקות הביצועיות בעירייה. העבודות שיחלו בשבוע הבא צפויות להמשך כחצי שנה ולהסתיים במהלך חודש יולי שנה זו.  מיקומו המרכזי של הפארק בסמוך למנהרות הכרמל, צירי תנועה ראשיים ותחנות היסע של התחבורה הציבורית יאפשרו לתושבים מכל שכונות העיר ליהנות מהפארק החדש ולקיים בו פעילות משפחתית וספורטיבית.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]