מבצע 'מגן כחול 2' היום השלישי: כל העדכונים והשינויים בהסדרי התנועה - 0404
מבצע 'מגן כחול 2' היום השלישי: כל העדכונים והשינויים בהסדרי התנועה דוברות המשטרה

מבצע 'מגן כחול 2' היום השלישי: כל העדכונים והשינויים בהסדרי התנועה

משטרת ישראל ממשיכה את הפעילות וההיערכות המבצעית המוגברת, בעקבות ביקורו של סגן נשיא ארה״ב מר מייק פנס במדינת ישראל, זה היום השלישי. החל משעות הבוקר נפרסו באזור העיר ירושלים מאות שוטרים, מתנדבים ולוחמי משמר הגבול. פעילות משטרת ישראל תמשיך להתמקד במאמצי פיקוד ושליטה על המבצע, אבטחה, שמירה על הסדר הציבורי, הכוונה והסדרת התנועה.

היום (שלישי), בשעות הצהריים המאוחרות, צפויים חסימות תנועה ושיבושים בציר מספר 1 לכיוון מערב ובמקטע המצטלב לו בכביש 6. עדכונים על מועד מדוייק של סגירת הציר יועברו בהמשך היום.

פירוט השינויים בהסדרי התנועה בתוך העיר ירושלים:
החל מהדקות הקרובות ולאורך כל היום, צפויים להיסגר לתנועה לסירוגין, בהדרגה ובאופן נקודתי הצירים הבאים: פלומר, ז׳בוטינסקי, הנשיא, האר"י, עזה, הרצוג, זלמן שניאור, בזק, שמואל בייט, הרצל, ציר הזיכרון, דוד רמז, צומת הכלביה, מעלה השלום, שער האשפות, דרך העופל, דרך חברון, הזז, בן צבי, שז"ר, ויצמן, בן גוריון, גינות סחרוב. רחוב דוד המלך יוותר סגור לתנועה עד לסיום הביקור.

המשטרה ממליצה לציבור המתנייד בתוך העיר ירושלים, לנסוע בתחבורה הציבורית והרכבת הקלה, להישמע להוראות השוטרים ולהיות קשובים לעדכונים שיפורסמו בכלי התקשורת ובערוצי הניו מדיה של משטרת ישראל. לציבור הנהגים מומלץ להעזר גם באפלקציית waze שתעודכן כל העת, בדבר החסימות והשינויים בהסדרי התנועה בהתאם.

המשטרה לציבור להתעדכן כל העת בדבר השינויים בהסדרי התנועה גם באמצעות מוקד המידע הארצי של המשטרה שמספרו 110.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]