עקב הקריאות נגד ערבים: בית״ר הודיעה על סגירת היציע המזרחי - 0404
עקב הקריאות נגד ערבים: בית״ר הודיעה על סגירת היציע המזרחי יוסי שקל

עקב הקריאות נגד ערבים: בית״ר הודיעה על סגירת היציע המזרחי

בית״ר ירושלים הודיעה על סגירה זמנית של היציע המזרחי.

מהמועדון נמסר כי, ״מועדון הכדורגל בית״ר ירושלים מודיע כי הוא מסיר את הכפפות בכל בנוגע למאבק הגלוי באלימות ועוד יותר בגזענות. המועדון חש שאט נפש ולכן מעתה המועדון יילחם באותם אוהדים אשר פוגעים ללא הכר במועדון וזאת לאור התנהגות חלק מהקהל במשחק הלילה מול בני סכנין.

אי לכך, הוחלט לסגור את היציע המזרחי עד להודעה חדשה לכניסת קהל וזאת החל כבר ממשחק הגביע מול הפועל מרמורק ביום חמישי הקרוב. במועדון מתכוונים לנקוט בצעדים דרסטיים אף יותר, עד כדי שלילת המנויים של יושבי היציע המזרחי. השחקנים אף יונחו שלא לפנות יותר ליציעים שמהן תישמענה קריאות גזעניות. מצער ומכאיב כי בעונה נפלאה שכזו ולאחר שנה של שיפור משמעותי בהתנהלות ובהתנהגות הקהל בכל הנוגע למאבק של כל המועדון באלימות ובגזענות, לא כל שכן תוך הצלחה כבירה מבחינה מקצועית, בה הקבוצה נמצאת רק כנקודה מהמקום הראשון וכובשת כמות שערים מסחררת, תוך תצוגות כדורגל מהנות, אנו מתעסקים בקריאות גזעניות ונאצות הפוגעות במועדון באופן ישיר, מתוך כוונה שאין בה אלא להרוס.

מי שמתנהג כך אינו יכול להיקרא אוהד בית״ר. במועדון שואלים היכן אנשי היחידה המיוחדת אשר הוקמה על ידי משרדי הספורט וביטחון הפנים על מנת להתעסק ולטפל ישירות במקרי אלימות וגזענות בספורט. אנו חשים מופקרים ובודדים אל מול תופעות אלו. אזלת ידה של היחידה הורגשה סביב המשחק מול בני סכנין״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]