השליכו לעברו אבנים: ערבים ניסו לשדוד רועה צאן יהודי סמוך לרימונים - 0404
השליכו לעברו אבנים: ערבים ניסו לשדוד רועה צאן יהודי סמוך לרימונים מוקד 443

השליכו לעברו אבנים: ערבים ניסו לשדוד רועה צאן יהודי סמוך לרימונים

רועה צאן יהודי, אשר רעה את עדר הצאן שלו סמוך ליישוב רימונים במזרח בנימין, נפצע לפני זמן קצר במהלך ניסיון שוד של העדר.

הארוע החל בעת שערבים מהאזור הגיעו סמוך לגדר היישוב רימונים, שם רעה הרועה את עדר הצאן. הערבים החלו למשוך את עדר הצאן למאהל סמוך, תוך שהם משליכים על הרועה אבנים. בשלב מסויים אף הגיעו לכיוון הרועה מספר ערבים עם אלות.

הרועה הזעיק עזרה והחל רודף אחרי העדר תוך שהוא מנסה למנוע את השוד. במהלך המרדף נפגע הרועה מאבן בפניו. הערבים הצליחו להכניס את העדר לתוך המאהל, שם הרועה ואזרח נוסף שקפץ לסייע לו ולהציל את העדר הותקפו בצורה קשה.

הארוע הסתיים והעדר ניצל בזכות הגעה מהירה של רבש"צ היישוב כוכב השחר ורבש"צ היישוב רימונים אשר קפצו במהירות למקום וסייעו לרועה להוציא את העדר מהמקום לכיוון היישוב רימונים.

הרועה סיפר כי לאחר הארוע הופיע בשטח איש השמאל הקיצוני אריק אשרמן "אני הגעתי חבול, ולאחר ארוע קשה לצומת היישוב רימונים, שם חיכו לנו כוחות צה"ל ומשטרה. ניגש אלי במקום אריק אשרמן מרבנים לזכויות אדם והחל לצלם אותי ולעורר פרובוקציה במקום" סיפר.

הרועה עושה דרכו כעת לתחנת המשטרה מלווה בעו"ד רחביה פילץ מארגון חוננו בכדי להגיש תלונה על הארוע.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]