פנס: שגרירות ארה״ב תעבור לירושלים עד סוף השנה הבאה - 0404
פנס: שגרירות ארה״ב תעבור לירושלים עד סוף השנה הבאה יצחק הררי, דוברות הכנסת

פנס: שגרירות ארה״ב תעבור לירושלים עד סוף השנה הבאה

סגן נשיא ארצות הברית מייק פנס התייחס בנאומו בכנסת לסוגיית מעבר השגרירות לירושלים והצהיר כי השגרירות תעבור עד סוף שנת 2019.

פנס: "הטרור האסלאמי הקיצוני לא יודע גבולות. הוא פוגע בחיים של יהודים, נוצרים ובעיקר מוסלמים. בכל העולם. יחד עם בנות בריתנו נגייס את כל כוחנו כדי למחוק את הטרור האסלאמי הקיצוני מהעולם. לא ננוח ונשקוט עד שנמגר את דאעש ושלוחותיו.

נמשיך לפעול, יחד עם ישראל, נגד התומכים בטרור – כולל המשטר באיראן. רק בשנה שעברה איראן השקיעה 400 מליארד דולר בפעילות אלימה בסוריה, בלבנון – על גבולה של ישראל.

הממשל הקודם בארה"ב חתם על הסכם כדי למנוע מאיראן להשיג נשק גרעיני. הסכם הגרעין עם איראן הוא אסון וארה"ב לא תמשיך לאשר אותו. אם לא יהיו שינויים – ארה"ב תיסוג ממנו באופן מיידי. לא נרשה שלאיראן יהיה נשק גרעיני.

לפני 4000 שנה אדם עזב את ביתו כדי להגיע לכאן, לישראל. הובטח לו שזרעו יהיה ככוכבים שבשמיים. כיום, יהודים, מוסלמים ונוצרים קובעים שאברהם הוא אביהם. כאן בירושלים אנו רואים את הקשר היומיומי בין אנשי הדתות, ואת הדתות קמות לחיים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]