מבצע 'מגן כחול 2': כל העדכונים והשינויים בהסדרי התנועה - 0404
מבצע 'מגן כחול 2': כל העדכונים והשינויים בהסדרי התנועה דוברות המשטרה

מבצע 'מגן כחול 2': כל העדכונים והשינויים בהסדרי התנועה

המשטרה ממשיכה את הפעילות וההיערכות המבצעית המוגברת, בעקבות ביקורו של סגן נשיא ארה״ב מר מייק פנס במדינת ישראל, זה היום השני.

החל משעות הבוקר נפרסו באזור העיר ירושלים מאות שוטרים, מתנדבים ולוחמי משמר הגבול. פעילות המשטרה תמשיך להתמקד במאמצי פיקוד ושליטה על המבצע, אבטחה, שמירה על הסדר הציבורי, הכוונה והסדרת התנועה.

היום לא צפויים חסימות תנועה ושיבושים בצירים הבינעירוניים המובילים לעיר ירושלים.

פירוט השינויים בהסדרי התנועה בתוך העיר ירושלים:
החל מהדקות הקרובות ולאורך כל היום, צפויים להיסגר לתנועה לסירוגין, בהדרגה ובאופן נקודתי הצירים הבאים: פלומר, זבוטינסקי, הנשיא, האר"י, עזה, ניות, הרצוג, שניאור זלמן, בורלא, שד' המוזיאונים, צומת המנהלה, וייז, צומת השעון – הכנסת, בלפור. רחוב דוד המלך יוותר סגור לתנועה עד לסיום הביקור.

לציבור המתנייד בתוך העיר ירושלים מומלץ לנסוע בתחבורה הציבורית והרכבת הקלה, להישמע להוראות השוטרים ולהיות קשובים לעדכונים שיפורסמו. לציבור הנהגים מומלץ להעזר גם באפלקציית waze שתעודכן כל העת, בדבר החסימות והשינויים בהסדרי התנועה בהתאם.

המשטרה קוראת לציבור להתעדכן כל העת בדבר השינויים בהסדרי התנועה גם באמצעות מוקד המידע הארצי של המשטרה שמספרו 110.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]