הסתיימה הריסת בניין שנבנה בשנות ה-20 של המאה הקודמת בתל אביב - 0404
הסתיימה הריסת בניין שנבנה בשנות ה-20 של המאה הקודמת בתל אביב ניצן גרופ

הסתיימה הריסת בניין שנבנה בשנות ה-20 של המאה הקודמת בתל אביב

כשלוש וחצי שנים לאחר שנקנה מכינוס נכסים, הסתיימה הריסת בניין על חוף ימה של תל אביב, אשר  נבנה בשנות ה-20 של המאה הקודמת, הנמצא ברחוב הירקון 54 תל אביב, צמוד לשגרירות קזחסטן. קבוצת ניצן גרופ, בשליטת דורון אריאל ושחר מחט, שילמה תמורת המקרקעין כ- 18.5 מיליון ש"ח, ואילו שווי השוק שלו כיום מוערך ביותר מ-50 מיליון ש"ח.

הבניין שנהרס הינו בן 2 קומות וכולל 5 דירות, ובמקומו תבנה החברה בניין בוטיק יוקרתי יותר בן 7 קומות, ויכלול 11 דירות יוקרתיות ביותר וכן קומת מסחר וחניון תת קרקעי הכולל חניות לכל הדירות במיקום שבו חניה הינה מצרך נדיר. הפרויקט תוכנן על ידי האדריכל גידי בר אוריין, בהתאם להנחיית היזמים ליצור בניין יוקרתי ביותר, נוכח מיקומו הייחודי, בין פרויקט מגדלי טיילת דוד למלון החדש הנבנה בבניין האופרה בתל אביב. את הקומות העליונות ניתן לרכוש גם כדירה אחת. הפרויקט מתוכנן לצאת לשיווק בקיץ 2018, עם תג מחיר ממוצע של כ-80,000 ש"ח למ"ר. 

לדברי שחר מחט, מבעלי קבוצת ניצן גרופ "עסקת הקרקע הזו מייצגת את האסטרטגיה שלנו לרכוש קרקעות במיקומים יחודיים בעלי איפיון יוקרתי ביותר, ברובם על חוף הים של תל אביב ויפו והם משקפים תכנון מוקפד ביותר בחטיבת קרקע שהולכת ונגמרת ולמעשה מדובר עבור כל רוכש ייחודי הזדמנות אחרונה לבעלות על דירה יוקרתית מול חוף הים.

אין ספק כי עליית מחירי הקרקע בתל אביב, בדגש על האזורים המתחדשים בחלקו הדרומי של רחוב הירקון, כמו גם בניית מלונות יוקרה סביב המקרקעין הביאה לעליית מחיר הקרקע באורח ניכר ולא בכדי בשנה החולפת קיבלנו מספר הצעות מגורמים שהתעניינו ברכישת הקרקע כשהסכומים שהוצעו היו מעל ל-50 מיליון שקל".

קבוצת ניצן גרופ, בשליטת דורון אריאל ושחר מחט, מאגדת מספר חברות נדל"ן אשר בבעלותן מתחמים גדולים שונים לבניה למגורים ומסחר יוקרתיים ברחבי תל אביב ויפו, לרבות פרוייקטים ברחוב הירקון בתל אביב, ברחוב אחד העם בתל אביב, ופרוייקטים שונים ברחבי יפו.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]