נדחתה עתירת תלונת מנכ"ל "בצלם" כנגד פעיל חברתי בגין איומים - 0404
נדחתה עתירת תלונת מנכ 0404

נדחתה עתירת תלונת מנכ"ל "בצלם" כנגד פעיל חברתי בגין איומים

בית המשפט דחה עתירת מנכ"ל ״בצלם״ והחליט שלא להרשיע פעיל חברתי לאחר שמנכ״ל הארגון השמאלני טען כי איים עליו. בכך, תם הליך פלילי שהתנהל במשך שלוש שנים וחצי, רק בגלל תלונת המנכ"ל.

עו״ד שלומית עדיקה לחדשות 0404: ״אנו מברכים על החלטת בית המשפט. בעקבות פעילותו של מר אלי ידיד במהלך ״צוק איתן״, בחר מנכ״ל ארגון ״בצלם״, להגיש תלונה כנגד ידיד בגין עבירת איומים.

לשמחתנו הרבה, ההליך הפלילי, המיותר, הגיע היום לסיומו, כאשר בית המשפט בחר להימנע מהרשעתו של מרשי.

צר לנו, שארגון ״בצלם״ המתיימר להציג עצמו כמי שפועל למען זכויות אדם וכארגון שוחר שלום, סרב לקחת חלק בהליך של צדק מאחה, עם ידיד, אשר הוצע ע״י בית המשפט בתחילתו של ההליך.

סירובם המוחלט לגישור הוביל להמשכות ההליך משך זמן רב, אך בסופו, החליט, כאמור, בית המשפט שלא להרשיע את ידיד. האמת יצאה לאור והצדק ניצח״.

אלי ידיד לחדשות 0404: "היום אחרי שלוש שנים של הכפשות מצד ארגון "בצלם" כנגדי, בית המשפט אמר את דברו והחליט שלא להרשיע אותי. אני מברך על כך וסמוך ובטוח בדרכי כפעיל חברתי למען חיילי צה"ל ולמען המשך עשייתי בפעילות חברתית". (בתמונה: אלי ידיד ועו"ד שלומית עדיקה).

0404

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]